francesca12 Re: jak skasowac wasny temat? 09.06.05, 23:08 skontaktuj sie adminem forum i popros o skasowanie, chyba, że sam zauważy, ze coś jest nie tak i to zrobi :) bo widzę, adminem nie jesteś. Odpowiedz Link Zgłoś
charlotte_von_mahlsdorf Re: jak skasowac wasny temat? 09.06.05, 23:11 nie ma maila do admina Odpowiedz Link Zgłoś
anepu maile sa 09.06.05, 23:19 anepu@NOSPAM.gazeta.pl lub orissa@NOSPAM.gazeta.pl Tylko wczesniej usun NOSAPAM oczywiscie. Odpowiedz Link Zgłoś
orissa Kasowanie wątków 09.06.05, 23:22 Generalnie nie usuwa się wątków/postów (nie łamiących regulaminu) na prośbę autora. Jeśli jest to sytuacja wyjątkowa, to proszę pisać do administratora etatowego na adres: forum.abuse@gazeta.pl podając link do wątku oraz wyjaśnienie. Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
francesca12 Re: jak skasowac wasny temat? 09.06.05, 23:20 W takim razie: Jak skontaktować się z administracją forum? Administracja forum odpowiada na prośby i pytania zamieszczane na Forum o Moderacji. Pytania można także wysłać na adres: forum@agora.pl. Odpowiedz Link Zgłoś