Dodaj do ulubionych

jak skasowac wasny temat?

09.06.05, 23:04
Obserwuj wątek
    • francesca12 Re: jak skasowac wasny temat? 09.06.05, 23:08
      skontaktuj sie adminem forum i popros o skasowanie, chyba, że sam zauważy, ze
      coś jest nie tak i to zrobi :)

      bo widzę, adminem nie jesteś.
      • charlotte_von_mahlsdorf Re: jak skasowac wasny temat? 09.06.05, 23:11
        nie ma maila do admina
        • anepu maile sa 09.06.05, 23:19
          anepu@NOSPAM.gazeta.pl lub orissa@NOSPAM.gazeta.pl

          Tylko wczesniej usun NOSAPAM oczywiscie.
          • orissa Kasowanie wątków 09.06.05, 23:22
            Generalnie nie usuwa się wątków/postów (nie łamiących regulaminu) na prośbę
            autora. Jeśli jest to sytuacja wyjątkowa, to proszę pisać do administratora
            etatowego na adres: forum.abuse@gazeta.pl podając link do wątku oraz
            wyjaśnienie.

            Pozdrawiam
        • francesca12 Re: jak skasowac wasny temat? 09.06.05, 23:20
          W takim razie:
          Jak skontaktować się z administracją forum?
          Administracja forum odpowiada na prośby i pytania zamieszczane na Forum o
          Moderacji. Pytania można także wysłać na adres: forum@agora.pl.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka