mira1953 23.08.05, 15:15 Witam!! Co to moze byc.Mam opuchlizne pod kolanami.Do jakiego lekarza sie zwrocic i jeszcze jedno rano jest prawie nie widoczna a wieczorem jak jajko.Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj