23.08.05, 15:15
Witam!! Co to moze byc.Mam opuchlizne pod kolanami.Do jakiego lekarza sie
zwrocic i jeszcze jedno rano jest prawie nie widoczna a wieczorem jak
jajko.Pozdrawiam
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka