25.08.05, 23:13
Mam do Was pytanie. Chcialabym zaczac zazywac tabletki Omega 3. W ulotce jest
napisane ze powinno sie brac profilaktycznie 3 tabletki dziennie. Ale ja
biore procz tego Vitapil (na wlosy) i pije aloes. Mam pytanie czy biorac
Omega 3 trzy razy dziennie nie przedobrze jakis zwiazkow? Musze go brac na
polepszenie skory...

Prosze Was o porade.

Pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • mol333 Re: Omega 3 26.08.05, 10:29

-A jaki jest skład VITAPILU?
      Zwykle w składzie tabletek OMEGA 3 jest dodatkowo wit A. Jeżeli w składzie
      VITAPILU jest równiez wit A. to niestety nie możesz zażywać tych preparatów
      razem. Wit A i wit D3 w większej niż zalecana dawka są toksyczne dla organizmu
      wit A dla oczu, wit D3 dla mózgu. Musisz skończyć VITAPIL i dopiero zacząć
      zażywać OMEGA 3. Pozdrawiam

< JUTRO JEST PIERWSZY DZIEŃ Z RESZTY MOJEGO ŻYCIA. CZAS NA ZMIANY! >
      • portugalia4 Re: Omega 3 26.08.05, 10:35
        Bardzo dziekuje za odpowiedz :-)

Podaje sklad Vitapilu:
        -Pantotenian wapnia, Cholina, Inozytol, Kwas nikotynowy, kwas foliowy, witamina
        B12, zelazo, miedz, jod, mangan, cynk

Jesli chodzi o Omega 3 to na opakowaniu napisane jest tylko: pojedyncza
        tabletka zawiera:
        -olej z lososia 500 mg (kwas eikozapentaenowy i kwas dokozaheksaenowy).

Czy to mozliwe ze w tym Omega nie ma witaminy A?

Milego dnia wszystkim zycze.
        • mol333 Re: Omega 3 26.08.05, 13:59

-Witaj. W przypadku kiedy WITAPIL nie zawiera wit.A to nie ma już znaczenia czy
          zawiera ją OMEGA 3, jednak ten preparat z pewnością nie zawiera nic poza tym co
          jest wyszczególnione w składzie. Możesz przyjmować te środki jednocześnie
          jednak ja na twoim miejscu zażywałabym je z zachowaniem jakiegoś odstępu czasu.
          W skład preparatów wchodzą różne składniki chemiczne połączone we właściwych
          proporcjach ażeby wzmocnić i zapewnić ich działanie synergiczne względem
          siebie. Łącząc je z innymi preparatami zakłócasz równowagę co może spowodować
          różne reakcje chemiczne zakłócające dziłanie poszczególnych składników.
          Zachowaj godzinną przerwę w ich zażywaniu na wszelkiwypadek aby twój organizm
          wykorzystał max. ich dobroczynne działanie. Pozdrawiam

< JUTRO JEST PIERWSZY DZIEŃ Z RESZTY MOJEGO ŻYCIA. CZAS NA ZMIANY! >
      • koziorozka Re: Omega 3 29.05.16, 13:04
        mateuszzinzino napisał(a):
        > Ważna jest równowaga między kwasami Omega 3 a omega 6. Wiadome jest, że kwasy omega 6 są do naszego organizmu dostarczane zewsząd natomiast omega 3 już nie. Powinniśmy jeść ryby 5 razy w tygodniu aby dostarczyć jej na wystarczającym poziomie.
        Natomiast brak omegi 3 tworzy w naszym organizmie stany zapalne które mogą przerodzić się w chroniczne stany zapalne. Doprowadza to do tego, że nie możemy sobie poradzić np. z atopowym zapaleniem skóry, alergią, chorobą Hashimoto ale również na przykład z łupieżem.
        Na stronie zamieszczone są produkty dzięki którym mój znajomy na przykład wyleczył sobie alergię oraz atopowe zapalenie skóry : www. i reklama

> Jeżeli chodzi o apteki oczywiście można stosować kwasy omega w tabletkach lecz nie są one nam w stanie dostarczyć wystarczającej ilości omegi 3 gdyż jest jej za mało w tabletkach oraz za szybko się ulatnia gdyż z regóły nie posiadają polifenoli które temu zapobiegają.
        > Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o kwasach tłuszczowych bądź nie wiesz jak wyleczyć jakąś przypadłość śmiało skontaktuj się ze mną a postaram się pomóc
        i tu był e-mail.

Odpowiadanie na post sprzed ponad 10 lat jest nieco podejrzane ;)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka