Gość: MM IP: *.tebo.net 18.03.03, 14:53 Mam na szyi małe brodaweczki, takie jakby zwisające. Wydaje mi sie, ze coraz bardziej rozsiewają się. Czy moze ktoś wie czy można je usuwać, a jeśli tak to kto wykonuje takie zabiegi. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Artur Re: brodawki szyjne IP: *.ss.shawcable.net 18.03.03, 15:30 Ich obecnosc moze byc zwiazana z ekspozycja na swiatlo sloneczne. Co do usuwania to lepiej poradzic sie dermatologa a w gre moze wchodzic na przyklad usuwanie cieklym azotem. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: MM Re: brodawki szyjne IP: *.tebo.net 20.03.03, 11:39 Dzieki za odpowiedź. Nie wiem czy ma związek ze światłem słonecznym, ponieważ aktualnie ze wzgledu na szpecący ich charakter prawie cały czas chodzę w golfach, a one nadal pojawiają się. Masz rację wizyta u dermatologa mnie nie ominie. Mam tylko nadzieję, ze do lata uda mi się coś z nimi zrobić. Pozdrawiam. Odpowiedz Link Zgłoś