Dodaj do ulubionych

brodawki szyjne

IP: *.tebo.net 18.03.03, 14:53
Mam na szyi małe brodaweczki, takie jakby zwisające. Wydaje mi sie, ze coraz
bardziej rozsiewają się. Czy moze ktoś wie czy można je usuwać, a jeśli tak
to kto wykonuje takie zabiegi.
Obserwuj wątek
    • Gość: Artur Re: brodawki szyjne IP: *.ss.shawcable.net 18.03.03, 15:30
      Ich obecnosc moze byc zwiazana z ekspozycja na swiatlo sloneczne. Co do
      usuwania to lepiej poradzic sie dermatologa a w gre moze wchodzic na przyklad
      usuwanie cieklym azotem.
      • Gość: MM Re: brodawki szyjne IP: *.tebo.net 20.03.03, 11:39
        Dzieki za odpowiedź. Nie wiem czy ma związek ze światłem słonecznym, ponieważ
        aktualnie ze wzgledu na szpecący ich charakter prawie cały czas chodzę w
        golfach, a one nadal pojawiają się. Masz rację wizyta u dermatologa mnie nie
        ominie. Mam tylko nadzieję, ze do lata uda mi się coś z nimi zrobić.
        Pozdrawiam.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka