Dodaj do ulubionych

Kręci mi się w głowie,Proszę o info?

27.12.06, 20:01
Obserwuj wątek
    • blanez Zawroty głowy 27.12.06, 20:05
      Od tygodnia mam zawroty głowy,nawet momentami jest mi niedobrze,ale nic mnie nie boli.
      Mam 30 lat,nie biore zadnych tabletek,od czasu do czasu nospa.
      Wybieram się do lekarza,muszę poczekac bo moja lekarka będzie dopiero po nowym roku.
      Czy wiecie może od czego te zawroty mogą występowac?
      Proszę o info i dziękuje.
      • to_jaaa Re: Zawroty głowy 27.12.06, 22:28
        wyszukiwarka na urlopie?
        jak wpiszesz zawroty głowy i przyczyny - to się dowiesz
        • matthewr Re: Zawroty głowy 18.01.07, 23:24
          i jak po wizycie lekarskiej?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka