maxima
24.04.07, 22:54
Witam,
Ginekolog kazał przeprowadzic mi rozne badanie gdyz zaczełam brac srodki
antykoncepcyjne. Miedzy innymi badanie APTT
Zupełnie sie na tym nie znam a wizyta u ginekologa dopiero za 2 tygodnie i
cholernie sie denerwuje ze cos jest nie tak. Slyszalam ze to APTT jest
szalenie wazne wazne przy antykoncepcji.
Jesli ktos cos by wiedzial to bede bardzo wdzieczna za informacje:)
Wynik badania to:
Czas kaolinowo-kefalionowy 0,4 norma to 0,8-1,2
czas 15,6 sek norma to 29 - 43