Dodaj do ulubionych

przerazliwa sennosc

31.05.08, 23:14
witam, mam ogromny problem - straszliwa sennosc, spie codziennie 8
godzin, wstaje ok 7-8 a mimo to jestem potwornie spiaca juz od od
14, stan taki utrzymuje sie kilka godzin - do 21 potem mija i sie
nieco ozywiam. Trwa to od kilku tygodni, jest gorzej niz w zimie
mimo iz wtedy musialam wczesniej wstawac. Wczesniej halasy z ulicy
mnie budzily, teraz spie jak zabita, takim glebokim lepkim snem jak
to sie mowi narkotycznym, nie moge sie dobudzic, przestawiam budzik
kilka razy na pozniej, ale praktyczne musze sie "zdrapywac" z lozka,
jestem nieprzytomna, nie wiem co sie dzieje przez jakies 15 min od
wstania
Mam powiekszone wezly chlonne na szyi - oba jednakowo.
w ciagu ostatniego roku przytylam jakies 1o kg.
czy mozna pokojarzyc te fakty z jakas dolegliwoscia? Ta sennosc mnie
zabija, bo chodze nieprzytomna i nie jestem w stanie niczego robic,
tylko siedziec i patrzec w tv albo spac...
aha, jestem na wypowiedzeniu z pracy, nie mam nic nowego na widoku,
ale nie wiem czy czy moze to byc powodem az tak silnych dolegliwosci?
Obserwuj wątek
    • green_land Re: przerazliwa sennosc 01.06.08, 08:52
      Musisz pójść do lekarza.

      Może to coś z tarczycą?
      • firmenell Re: przerazliwa sennosc 01.06.08, 08:55
        lekarz zbagatelizowal sprawe, powiedzial zebym spala tyle na ile mam
        ochote i przebywala na swiezym powietrzu, bo on "nie widzi nic
        niepokojacego". mam wrocic za 2 miesiace jak sie nie zmieni
        sytuacja, bo to "pewnie typowe zmeczenie wiosenne".
        • minniemouse Re: przerazliwa sennosc 01.06.08, 10:22
          no jak to a badan krwi nie zalecil? moze to np. anemia


          Minnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka