19.01.09, 23:41
Zauważyłam że strasznie szybko sie męcze..
Gram w siatke .. po rozgrzewce jestem juz bardzo zmeczona
sucho w ustach , nie raz kreci mi sie w głowie..
Co robic aby miec lepsza kondycje?

..
Obserwuj wątek
    • julimama79 Re: zmeczenie 26.01.09, 14:01
      Radzę zrobić podstawowe badanie-morfologię krwi,to może być anemia.
      • green_land Re: zmeczenie 26.01.09, 14:58
        A z badaniami do lekarza.
        • lawenda1975 Re: zmeczenie 26.01.09, 18:09
          Witam
          Może być anemia, może byc niska ilość elektrolitów, moze zła dieta
          przy dużym wysiłku. Ciężko powiedzieć.
          Koniecznie badania i do lekarza.
          renata_stono@o2.pl
    • wiedziemek Re: zmeczenie 28.01.09, 20:13
      może morfologię zrób i zobacz, czy żelaza nie masz za mało, a teraz to moż
      ejakiś suplement, choćby plusssz Activ
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka