sutput2 19.01.09, 23:41 Zauważyłam że strasznie szybko sie męcze.. Gram w siatke .. po rozgrzewce jestem juz bardzo zmeczona sucho w ustach , nie raz kreci mi sie w głowie.. Co robic aby miec lepsza kondycje? .. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
julimama79 Re: zmeczenie 26.01.09, 14:01 Radzę zrobić podstawowe badanie-morfologię krwi,to może być anemia. Odpowiedz Link Zgłoś
lawenda1975 Re: zmeczenie 26.01.09, 18:09 Witam Może być anemia, może byc niska ilość elektrolitów, moze zła dieta przy dużym wysiłku. Ciężko powiedzieć. Koniecznie badania i do lekarza. renata_stono@o2.pl Odpowiedz Link Zgłoś
wiedziemek Re: zmeczenie 28.01.09, 20:13 może morfologię zrób i zobacz, czy żelaza nie masz za mało, a teraz to moż ejakiś suplement, choćby plusssz Activ Odpowiedz Link Zgłoś