mami7
24.02.09, 06:59
wczoraj wieczorem wzięłam pierwszą dawkę Zinnatu na zapalenie zatok.
dość długo się męczyłam objaowo, ale jednoznaczny wynik rtg , bóle głowy ,
twarzy i oczu nie dały mi wyboru.
od soboty moje dziecko bardzo wysoko gorączkowało. dzisiaj rano miał biegunkę
i wymiotował, gorączka spadła.
jesli syn przechodzi jakas jelitówkę, to pewnie i mnie to czeka. a co w
sytuacji kiedy biore antybiotyk?
czy mozna jeszcze przerwac przyjmowanie (wzięłam jedną dawkę).
bardzo prosze o jakaś poradę. można sie jakoś przed tym uchronić? albo jak
sobie pomóc w tarkcie. normalnie widziałabym co robić, ale w trakcie łykania
Zinnatu ... zaczyna mnie to przerażać.
ja już czuje jakies dziwne ruchy w moim przewodzie pokarmowym, co mogę wiązać
też z antybiotykiem i nerwami. biorę probiotyki (dicoflor 60).
nawet jesli syn jelitówki nie przechodzi, to jak mogę sie zabezpieczyć przed
załapaniem tego wirusa, którego przerabia. biorę wiataminę c. wczesniej
łykałam ecomer, mozna przy antybiotyku?
bardzo proszę o jakies sugestie. a moze ktoś miał podobny problem?
dziękuję.