ladydaisy
15.06.06, 09:57
Cześć,
czytam od jakiegośczasu forum,bo sama przymierzam się do zakupu wózka dla
naszego maleństwa, które powita ten świat w sierpniu. Mieszkam na 4 piętrze
bez windy, więc podstawowym kryterium doboru jest WAGA!!!! Mężu musi
popracować na zachcianki żonki i maleństwa,więc będę skazana czasem wnieść
czy też znieść ten wózek dlatego ta waga jest dla mnie taka
ważna.Zastanawiałam się czy go nie zostawiać na dole, ale kolega mi
uświadomił, że nie ważne jaki spokojny blok, i tak ktoś może się połasić na
wózek i spieniężyć go. Dletego mam pytanie, może któraś z was miała do
czynienia z tymi dwoma typami wózków które podałam, może same używacie albo
ktoś z rodziny miał? Będę bardzo wdzięczna za wszelkie wskazówki i opinie na
tezmat tych wózków. Jak z ich jakością, czy są awaryjne? A który wy
wybrałybyście na moim miejscu?
pozdr.