Dodaj do ulubionych

komisja ....

02.12.03, 15:52
Nie oglądałem całości relacji (praca:)),jednak końcówka była bezbłędna.Po raz kolejny głosami koalicjantów nie zgodzono się na wezwnanie przed oblicze komisji najwyżej nam panującego,oraz próbowano po raz koleny odwołać ze składu komisji specjalistkę od kurwików.Odpowiedź Renatka B. odczytała z kartki i co ważniejsze dowaliła wszystkim lub prawie wszystkim w komisji.To było naprawdę dobre.:)))
Obserwuj wątek
    • toja50 Re: komisja .... 02.12.03, 16:49
      Zapomnialam o tej komisji dzisiejszej, ale to bylo do przewidzenia,
      choragiewki, kurcze, i tak sie wszystko ladnie zbieglo i wywalenie kurwikowej i
      glosowanie i rozpoczecie itd itp, za duzo tych zbiegow okolicznosci. No ibede
      ogladac w nocy!!!
      • naata Re: komisja .... 04.12.03, 12:05
        he he...wierzysz, że go tam wpuszczą??? Ciekawe zestawienie, Rokita chcący być
        premierem i LeePer prawie już czujący się nim???? Lepper dużo się na uczył...i
        ma już wiedzę. Jazda i tak nas czeka.
          • naata Re: komisja .... 04.12.03, 13:36
            Ależ ja tego nie poddaję ocenie, uważam, że JMR jest politykiem, który już wie
            o co chodzi! Czas najwyższy. Zresztą jest w tej chwili moim faworytem :P
            • toja50 Re: komisja .... 04.12.03, 18:00
              Napisalam o JMR w innym watku i nie zgadzam sie z Wami. Nikt nie wie o co
              chodzi ogolnie, wszyscy wiedza jednostkowo. I nie trzeba bylo na te koncowke
              usuwac Begerowej, co innego trza bylo wymyslec, przeciez ta szopka byla do
              przewidzenia. I jak ta komisja ma cos rozwiazac jak jest tak nieprzewidujaca.
              Eeeeyyyyeee/to Nalecz/
                  • chetor Re: komisja .... 05.12.03, 09:41
                    A ja zaczynam to traktować jak zgaduj-zgadulę, co będzie w przyszłym tygodniu :(
                    Anita B też może polecieć z komisji gdy coraz bardziej wychodzą jej konszachty
                    z przedstaicielami jednorękich bandytów.
                      • naata Re: komisja .... 05.12.03, 13:11
                        Parkoś ma rację, intuicja! Moja mi mówi, że teraz będzie kolej na Olechowskiego
                        i fiata. PO ma już za duzy słupek, a potem, jak już nie będzie potrzebny, to
                        Leeperiadę się urządzi, a co? I kto nam podskoczy?? he he he he he he
                        O matko co jo godoom:(
                          • naata Re: komisja .... 10.12.03, 09:41
                            No i się zaczyna...Jeden cel komisja osiągnęła! Obnażyła oblicza naszych
                            politykierów. Następna "sława" SLD, Kalisz...A taki elokwentny i niby mądry!?
                            Lepper będzie miał swój teatr, a mówił, że rozgłosu nie potrzebuje, bo każdy
                            jego dobrze zna!? Teraz sobie porządzi, oj będzie jazda, będzie...tylko komu
                            to potrzebne??? :[[

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka