Dodaj do ulubionych

powódź w Kenii

22.11.06, 09:30
oglądaliście relacje w TVN meteo o powodziach w Kenii i Somalii? podobno
padać ma jeszcze ponad dwa tygodnie. Trudna sytuacja w obozach dla uchodźców
i plaga krokodyli. Ciekawe jak sytuacja przedstawia sie na wybrzeżu.
Obserwuj wątek
    • iwonamenke Re: powódź w Kenii 06.12.06, 09:37
      Cześć
      O powodzi przeczytaj więcej pod tym adresem
      www.refugee.pl/?mod=knowbase&path=657&PHPSESSID=1abdcaa9b2de635aa697126c1b09abe3

Jestem załamana tą sytuacją bo wylatuję do Kenii na Sylwestra ...
    • kika82 Re: powódź w Kenii 06.12.06, 23:18
      Ostrzezenie dla tych co sie wybieraja do Tanzanii na sylwestra;))))))))))) tam
      tez pada!
      Ja mam takie wyobrazenie o tym forum, ze bardziej gadamy o Afryce, a nie o
      wyjazdach turystycznych do Mombasy. CO Wy na to?
        • 1stoma Re: powódź w Kenii 10.12.06, 23:43
          Dzisiaj wróciłam z Kenii byłam na Galu pogoda piękna nie ma śladu powodzi
          faktycznie jest mniej wyschnięte niż to było dwa lata temu o tej porze .Jest
          pięknie jedż i nie przejmuj się głupim gadaniem .Pozdrawiam Lilianna
            • beaataa Re: powódź w Kenii 13.12.06, 15:11
              witam wszystkich po powrocie. Ja dwa tygodnie spędziłam w Diani. Faktycznie 1
              raz była burza z deszczem i raz padało prez chwile. Jedyny ślad powodzi na jaki
              natrafilismy to zerwane mosty przy wodospadach w Shimba Park.
              A Kenia i kenijczycy sa cudowni. Na pewno tam jeszcze pojadę, tyle że mniej
              hotelowo.indywidualnie. Hej Liliana! miałaś być w Diani. Jak w Galu?
              • 1stoma Re: powódź w Kenii 13.12.06, 23:26
                Byłam na Galu Beach w Neptun Paradise to jednak kawałek drogi od was ale mój
                mąż z synem jechali od was na ryby tą taką wyczynową łódką byli tam z waszego
                hotelu też ludki może to ktoś z waszych?Niestety nic nie złowili dopiero
                wypłynięcie z miejscowymi przyniosło dobre efekty my też pojedziemy kolejny raz
                Napisz jak było i czy jesteście zadowoleni.Pozdrawiam Lilianna
                • beaataa Re: powódź w Kenii 15.12.06, 11:09
                  było świetnie pod każdym względem. Począwszy od tak prozaicznych rzeczy jak
                  wygodny, czysty hotel, pyszne żarełko, miła obsługa, super plaża, udane
                  wycieczki z lokalnym biurem (tak jak radziłaś), itd, itp. Byliśmy w czwórkę i
                  nasze wrażenia są podobne. zdziwiło mnie, że w hotelach Diani spotkaliśmy b.
                  dużo Polaków. Nie bede pisała o wrażeniach, bo wyszłaby z tego książka lub co
                  najmniej artykuł w gazecie a nie chce powielać co poniektórych forumowiczów :)
                  niemniej Kenia i jej mieszkańcy jest warta poznania. Dlatego chcę tam pojecać
                  jeszcze raz. pozdowienia dla wszystkich i dla Ciebie L. w szczególności
                  b.
                  • 1stoma Re: powódź w Kenii 18.12.06, 23:16
                    Jak wspominałam mój mąż był na rybach jechał z waszego hotelu właśnie wspominał
                    że jest tam dużo polaków na rybach z nimi było małżeństwo z polski z warszawy
                    babeczka stomatolog mąż chyba architekt podobno bardzo sympatyczni ludzie my
                    napewno też się jeszcze tam wybierzemy tym razem chyba pojedziemy na pólnoc od
                    Mombasy w okolice Malindi.Byli z nami ludzie którzy w Malindi mają grób dziacka
                    podobno była tam bardzo duża kolonia polska są tam groby ludzie ci przybyli
                    uwolnieni z syberii przez Andersa,ciekawa historia.Mamy jeszcze wiele do
                    zobaczenia w Kenii.pozdrawiam Lilianna
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka