anka0292
05.06.10, 11:37
Wiem, ze wielu z Was alergicznie reaguje na wspomnienie projektu
obwodnicy Lomianek po wale nadwislanskim. Projekt ten zostal
wrzucony do kosza podczas ostatnich wyborow samorzadowych. Politycy
jak zwykle wystawili nas do wiatru. Osmieszono dobry pomysl tylko
dlatego ze byl autorstwa poprzedniego burmistrza. Nowy burmistrz -
przeciwnik tego projektu - prowdzi teraz swoja kampanie polityczna
na zaniedbanych walach szykujac sie na nastepna kadencje... Smutne
to wszystko.
Czy nie warto wrocic do propozycji wybudowania porzadnych walow z
droga na ich szczycie? Zabezpieczyloby to nas przed powodzia tak jak
wal mszczonowski zabezpiecza przed zalaniem Warszawe.
Czy bezpieczenstwo nas wszystkich nie jest warte zawieszenia
politycznych sporow i rozgrywek?