Dodaj do ulubionych

Kolejna dziura w budżecie...

28.02.08, 19:40
biznes.interia.pl/news/beda-musieli-zaplacic,1067350
Obserwuj wątek
    • lomek2 Re: Kolejna dziura w budżecie... 28.02.08, 19:58
      Ech! Za Gierka to było życie! Podatki małe, państwo budowało drogi z kapelusza
      albo "w czynie". Chłop, jak sprzedał litr mleka do skupu to mógł za otrzymane
      pieniądze kilo masła w sklepie kupić. Albo kilo szynki za kilo żywca....
      Życie jak w Madrycie.
      A teraz ONI dróg nie budują, rur nie kładą, podatki tu i ówdzie każą płacić.
      Chamstwo i góralska muzyka...
      Kto słyszał od nieruchomości podatek brać?! Mógłbym za tę kasę 2 razy do
      McDonalda z dziećmi pójść, albo ze 2 razy do kina we wtorek (we wtorek taniej),
      a tak...
      I tylko na 4 raty mi ta stówe rozłożyli. No nie wiem po porostu jak to budżet
      domowy wytrzymie!
      • brycezion Re: Lomek2 28.02.08, 21:24
        Płacisz podatku od nieruchomości tylko stówę ? Nierozważnie byłoby w innym
        mieście o tym mówić.
        Ale w Łomiankach - bez obawy.Nie ma żadnej kontroli.Podatki jak na tacę w
        kościele,ile kto da,po uważaniu.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka