kowalik22 28.02.08, 19:40 biznes.interia.pl/news/beda-musieli-zaplacic,1067350 Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
lomek2 Re: Kolejna dziura w budżecie... 28.02.08, 19:58 Ech! Za Gierka to było życie! Podatki małe, państwo budowało drogi z kapelusza albo "w czynie". Chłop, jak sprzedał litr mleka do skupu to mógł za otrzymane pieniądze kilo masła w sklepie kupić. Albo kilo szynki za kilo żywca.... Życie jak w Madrycie. A teraz ONI dróg nie budują, rur nie kładą, podatki tu i ówdzie każą płacić. Chamstwo i góralska muzyka... Kto słyszał od nieruchomości podatek brać?! Mógłbym za tę kasę 2 razy do McDonalda z dziećmi pójść, albo ze 2 razy do kina we wtorek (we wtorek taniej), a tak... I tylko na 4 raty mi ta stówe rozłożyli. No nie wiem po porostu jak to budżet domowy wytrzymie! Odpowiedz Link Zgłoś
brycezion Re: Lomek2 28.02.08, 21:24 Płacisz podatku od nieruchomości tylko stówę ? Nierozważnie byłoby w innym mieście o tym mówić. Ale w Łomiankach - bez obawy.Nie ma żadnej kontroli.Podatki jak na tacę w kościele,ile kto da,po uważaniu. Odpowiedz Link Zgłoś