paw_dady
27.03.04, 15:29
ciagle slysze narzekania: 'ten kraj' jest do dupy, chce 'godnie zarabiac',
nie mam pracy.
Potem moja firma szuka ludzi: a to stolarzy 9do konkretnego zadania)
a to programistow i coo?
i NIE ma takich, ktorzy szukaja pracy. Wszyscy maja. Lub nie maja ZADNYCH
kawlifikacji do wykonywania pracy.
Dla wzburzonych: kiedys widzialem ogloszenia goscia,ktory szukal wspolnika do
pracy w wypozyczalni DVD. I coo i nic a bezrobotnych podobno kupa.
Dlatego pytanie czy ktos kto cos umie i szuka a nie ma pracy?