Forum Praca Praca
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

prace Partner - Apelski , Warszawa_opinie

08.07.13, 22:23
    Witam, dziś dzwoniła do mnie pani z tej firmy "Partner - Apelski ul. Płytowa 1 Warszawa" (tego samgo dnia co wysłałem CV
    ). Ogłoszenie było bardzo ubogie, kompletnie brak jakichkolwiek informacji o wykonywanej pracy. Jedyne co widniało to "Poszukujemy pracownika biurowego, wymagania: ukończona nauka w kierunku Ochrony Środowiska; prawo jazdy kat. B oraz znajmość topografii Warszawy i okolic; dyspozycyjność. CV-prosimy przesyłać na adres e-mail. "

Oczywiście nie jestem po Och. Śr. tylko po Zarządzaniu ale pani to nie przeszkadzało. Najbardziej co mnie zdziwiło to sposób w jaki chcą rekrutować pracowników. Zapytałem się czy będzie jakaś rozmowa kwalifikacyjna itp, na to pani że "nie" zamiast tego mają być jakieś zadania które mają TRWAĆ AŻ 9 GODZIN!!!! Od 10 do 19 !!! Pani przez telefon omijała szerokim łukiem info na temat tego co mam robić, jak wygląda stanowisko pracy oraz jakichkolwiek strzępkowych info na temat tego testu. Nie wiem nawet czy mam przynieść własne jedzenie (niewiem czy wytrzymam 9h na głodzie), długopis, jakieś dokumenty, kompletnie nic. Kobieta szybko mnie zmyła i zakończyła rozmowę.

Pracował ktoś z was w tej firmie albo brał udział w tych "ZADANIACH" 9 godzinnych???? Niewiem czy jest sens udać się tam ponieważ jest to dla mnie trochę podejrzane, tak jakby szukali darmowego pracownika na jeden dzień. Brałem udział w testach rekrutacyjnych w KPMG, które jest ogromną między narodową firmą i tam egzamin wstępny na pracownika biurowego trwał ledwo 30 min a po jego zdaniu rozmowa kwalifikacyjna w 4 oczy innego dnia.
    Obserwuj wątek
      • oktawianlukasik Re: prace Partner - Apelski , Warszawa_opinie 09.07.13, 15:39
        witam ponownie, zadzwoniłem dziś ponownie do pani od HR dowiedzieć się nie co więcej o tej pracy. Niestety pani ta nie potrafiła mi odpowiedzieć dokładnie co miałbym robić w tej pracy. Wynika z tego że będę robił to co w danej chwili jest potrzebne, w każdym razie mam się dowiedzieć w piątek. Jedynie co się dowiedziałem to rzekome zadania 9 godzinne mają być tak naprawdę dniem próbnym w firmie

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka