mariposa666
29.06.15, 12:12
Witam,
przestrzegam przed pracą w DSV ISSC w zespole Deployment. Według mojej opinii atmosfera w zespole pozostawia bardzo wiele do życzenia, jest nieprzyjazna, napięta, nie pozwalająca na rozwój, występuje tam permanentny brak komunikacji, wymiany informacji i dzielenia się wiedzą. W mojej opinii brakuje tam umiejętności managerskich, współpracy. Nie poświęcono nawet godziny na wdrożenie mnie do zespołu a oczekiwania były bardzo wygórowane. Dla mnie panuje tam chaos, jak pracowałam to zadania nie były odpowiednio delegowane.
Szkoda Waszego czasu. Ja straciłam 4 miesiące na pracę w niezdrowym i stresującym środowisku. Natomiast firma jako firma nie jest zła, z tego co zauważyłam inne działy funkcjonują normalnie. Poza tym jednym.