Forum Praca Praca
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Laboratorium Alab- praca

    05.01.16, 22:02
    Witam, chciałabym się dowiedzieć jak wyglądają warunki pracy w danej firmie? Jaka umowę oferują, jakie mniej więcej zarobki i czy warto się zatrudnić? Mowa tu o stanowisku młodszy asystent analityki medycznej.

    Pozdrawiam
    Obserwuj wątek

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka