12dzasta 05.01.16, 22:02 Witam, chciałabym się dowiedzieć jak wyglądają warunki pracy w danej firmie? Jaka umowę oferują, jakie mniej więcej zarobki i czy warto się zatrudnić? Mowa tu o stanowisku młodszy asystent analityki medycznej. Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj