Gość: ZAX
IP: *.atr.bydgoszcz.pl
21.06.05, 14:40
Witam.
Czy ktoś może ma jakieś doświadczenie w otwarciu punktu tanich opłat (tam,
gdzie za wszystkie opłaty płacimy stałą prowizję np. 1zł). NIe ma znaczenia
nazwa Firmy.
Chodzi mi o formalności, koszt założenia, itp.
Z góry dzięki za odp.
zax