Gość: szefowa
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
11.01.06, 14:00
Właśnie jestem na etapie przyjęć do pracy kilku pracowników fizycznych i
wiecie co... ręce opadają. Czy Ci ludzie nie mają dookoła siebie znajomych,
przyjaciół, rodziny i SŁOWNIKA orograficznego??? Rozumiem niedoskonałe
wykształcenie ale CV nasycone błędami, nabazgrane lub wymiętolone to brak
jakiegokolwiek szacunku dla mnie!!!
Przed chwilą dostałam zaś takie CV:
imię i nazwisko .....
adres ..........
telefon ...........
Posada o jaką się ubiegam pracownik fizyczny
Wykształcenie podstawowe
Droga zawodowa praca magazynowa.
Hobby mechanika samochodowa.
Służba wojskowa odsłużona.
I co WY na to? Brak szacunku, olewactwo - czy o co chodzi?