Gość: anna IP: *.plaap.power.alstom.com / 213.77.49.* 28.02.06, 09:06 W przedwczorajszych Faktach mówili o jakiejś firmie, ktora zatrudnia wielu Polaków w Islandii. Czy ktoś zapamietal może jej nazwe? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Kos Re: praca w Islandii IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.02.06, 17:13 Wiesz ja tez slyszalem i jestem bardzo zainteresowany. Jakby ktos mogl pomoc to z gory dziekuje. Odpowiedz Link Zgłoś