Forum Praca Praca
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Praca przez internet

    20.07.07, 15:09
    Czy spotkaliście się z firmami zlecającymi np. pozyskiwanie klientów poprzez
    mailing? Czy są to uczciwe firmy? Jkaie maciew doświadczenia? Pytam, bo
    jestem zainetresowana taką pracą, a boję się nieuczciwości. Proszę o Wasze
    opinie!!!
    Obserwuj wątek
      • Gość: JUKA Re: Praca przez internet IP: *.internetdsl.tpnet.pl 20.07.07, 15:15
        nie ma poważanych firm, które tylko przez internet działają
        • tusia163 Re: Praca przez internet 21.07.07, 13:11
          Akurat firma, którą się zainteresowałam nie działa przez internet, ale w realu.
          Drogą mailową, między innymi, pozyskują klientów. Pytałam o uczciwość tego typu
          firm. Jak traktują pracowników którzy dla nich poszukują klientów.
          • snajper55 Re: Praca przez internet 21.07.07, 23:56
            tusia163 napisała:

            > Akurat firma, którą się zainteresowałam nie działa przez internet, ale w
            > realu. Drogą mailową, między innymi, pozyskują klientów. Pytałam o uczciwość
            > tego typu firm. Jak traktują pracowników którzy dla nich poszukują klientów.

            Policz ile zarobisz. Obawiam się, że zaproponowali Ci prowizję od zdobytego
            klienta. Weź pod uwagę, że mailowa akwizycja jest bardzo nieskuteczna.

            S.

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka