Forum Praca Praca
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    pracoholicy...

    IP: *.internetdsl.tpnet.pl 25.10.07, 09:42
    hej. mam szefa ktory nocuje czasami nawet po kilka dni w swoim
    biurze. jest tez gostek ktory mimo iz pracujemy od 8 do to sziedzi w
    firmie od 7 do 17-18 (codziennie!!) a roboty wcale tak duzo nie ma.
    jestem ciekawy czy ktos tez ma takich pracoholikow w fimrie...
    Obserwuj wątek
      • 0tdr0 Re: pracoholicy... 25.10.07, 12:38
        Moze ma wredna zone.
        Jest wlascicielem firmy czy zatrudnionym?
        • Gość: janek Re: pracoholicy... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 25.10.07, 12:46
          własciciel firmy. dziwak straszny. najsmieszniejsze jest to, ze jak
          spi kilka dni w firmie to ciagle w tych samych ciuchach jest...nie
          przebiera sie !!
          • 0tdr0 Re: pracoholicy... 25.10.07, 13:03
            Skoro wlasciciel to widocznie lub miec reke na pulsie. Sam oprocz stalej pracy
            wspolpracuje z paroma firmami i zdarza mi sie np. pracowac i prowadzic
            korespondencje przez e-maila po godzinie 23 (bywa, ze z lozka) .

            Najwyrazniej szef nie ma rodziny, nie czeka na niego w domu obiad (albo zona tez
            pozno wraca), a lepiej sie czuje u siebie w biurze, gdzie moze korzystac z
            firmowego telefonu, komputera. Jesli ma niezgrana rodzine, to moze praca stanowi
            wygodny pretest, zeby w domu nie siedziec i unikac obowiazkow domowych.

            Moze praca i prowadzenie firmy go fascynuje i zamiast znalezc sobie inne hobby-
            zajmuje sie tym. Znalem kiedys goscia, ktory byl managerem w sporej firmie a po
            godzinach gral na komputerze w stategiczne gry ekonomiczne.
            • Gość: janek Re: pracoholicy... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 25.10.07, 13:12
              zona szefa jest wspolwlascicielka twj firmy. i ona waraca do domu po
              pracy.
              • 0tdr0 Re: pracoholicy... 25.10.07, 13:31
                To widocznie on chce chociaz na kilka godzin od niej odpoczac. Najwyrazniej jego
                zycie rodzinne kwitnie w pracy ;).
      • Gość: Aneta pracoholicy poszukiwani IP: 217.153.131.* 02.11.07, 14:48
        Witam,
        pracuje w programie Dzien Dobry tvn. Poszukuje byłych pracoholików
        do tematu pracoholizm. Chcemy przestrzec osoby przed takim
        zaangazowaniem w prace.
        Dzien Dobry Tvn jest emitowany codziennie.
        Prosze o kontakt: a.nowicka@tvn.pl
        Dziekuje za wszelkie informacje.
        Aneta Nowicka

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka