Gość: Gośka
IP: *.internetdsl.tpnet.pl
28.07.03, 13:16
Jestem studentką II roku matematyki i chciałabym się dowiedzieć czy istnieją
firmy, które byłyby zainteresowane przyjmowaniem studentów do pracy dorywczej
np. przy komputerze, jako pomoc zarówno na okres wakacji jak i roku
akademickiego? Obecnie bowiem większość ogłoszeń kierowanych jest do osób
pragnących podjąć pracę stałą, a wielu studentów jest zainteresowanych
podjęciem pracy i nie mówię tu o jakichś wielkich zarobkach, ważny jest sam
fakt pracy, zdobywanie doświadczenia i oczywiście nie ma co się oszukiwać
trochę gotówki :). Każdemu młodemu człowiekowi przydałyby się zarobione
pieniądze. Jeśli znacie jakieś dobre źródła gdzie można szukać ogłoszeń na
powyższy temat, miejsca to proszę o podanie na forum lub e-mail:
gosiak_k@gazeta.pl.