Gość: KanibalLektor
IP: *.ssp.dialog.net.pl
04.04.08, 12:33
Witam.
Posiada ktoś jakąś wiedzę na temat sklepu tej firmy w Pasażu Grunwaldzkim.
Czytałem w necie wypowiedzi o jakiś dziwnych sytuacjach w innych sklepach (
sprzed paru lat) ,chciałbym to zweryfikować