Gość: Gość IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.05.08, 15:33 Prosze o inf. dot. atmosfery, warunków pracy. Kazda inf. mile widziana. Z góry dziekuje za odp. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj