Gość: janka IP: *.e-wro.net.pl 22.11.08, 10:03 ide na rozmowe do urzędu skarbowego, an stanowisko referenta, jakich zarobków moge się spodziewać?o co mogą pytać? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
annataylor Re: zarobki w urzędach 22.11.08, 23:05 podobno niewiele placa, moja znajoma zarabia 1200zl,ale w urzedzie wojewodzkim :( Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kiki Re: zarobki w urzędach IP: *.e-wro.net.pl 23.11.08, 18:07 dzieki,a ktoś cos wie o płacy w urzedzie skarbowym? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Gutek Re: zarobki w urzędach IP: *.stella.net.pl 25.11.08, 05:45 Zależy od miejsca (widełki możesz sobie wyliczyć z rozporządzenia) W dość dużym mieście na Podkarpaciu "starszemu referentowi" proponowano niespełna 1600 zł. brutto. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Romek Poznań IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.11.08, 20:14 w I Wielkopolskim US w Poznaniu,osoba bez matury 1800 na ręke,żałosne co robią znajomości Odpowiedz Link Zgłoś