Forum Praca Praca
ZMIEŃ
    Dodaj do ulubionych

    Założę firmę mimo trudności

    IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.07.09, 19:22
    Urzędy Pracy to takie małe mafie, siedzą tam przyrośnięci do stołka
    urzedasy, ktorzy nie maja nawet kompetencji i wiedzy po temu aby oceniać
    wnioski osób ubiegających sie o dotację. Panuje prywata i widzimisie
    urzedasa a nie rzetelna ocena, za którą stoi wiedza i doswiadczenie. Na
    dodatek czują się bezkarni, bo nikt nie ocenia ich kompetencji-
    bezrobotni od decyzji urzędasa nie mają sie gdzie odwołać.Więc opisywany
    przypadek nie jest w niczym odosobniony.
    Obserwuj wątek
      • qc88 doradca zawodowy w Urzędzie Pracy 01.09.09, 03:02
        Przeprowadzam badania na temat roli doradcy zawodowego w aktywizacji
        zawodowej, wyniki będą opracowane w pracy magisterskiej. Jeśli ktoś
        ma jakieś doświadczenia w tym temacie, proszę o wypełnienie ankiety:
        www.ankiety.sitehosting.pl/ankieta/786

    Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


    Nakarm Pajacyka