yapkovitz
24.05.06, 08:29
Czytam ostatnio na tym forum bardzo idiotyczne i chamskie dowicpy o Zydach i
sportowcach. Piszacy te dowcipy zalozyli iz:
- sa bardzo zabawne i wywoluja u Polakow salwy smiechu,
- podmiot dowcpiu nie powininy sie obrazac.
Przeszukalem net w poszukiwaniu polish jokes. Znalazalem pare, nie sa tak
makabryczne jak dowcipy o Zydach, ale wywolaly u mnie uczucie zazenowania i
niesmaku. Oczywiscie piszacy dowpciy o Zydach, zaraz zabiora glos, ze Oni
moga o nas pisac a My nie mozemy. No coz, ale Oni nie umieszczaja Polakow na
terenie obozu koncetracyjnego i nie robia z tego powodu zartow, ponadto
polonijne organizacje walcza z polish jokes w USA i w Niemczech, czego
efektem jest zaprzestanie wprowadzanie do obiegu kolejnych polish jokes.
Natomiast gdy czytam dowcpiy o Zydach na tym forum, to widze jak z wiekoszsci
nich przebija nacjonalizm i szowinizm.
Czy to jest smieszne?
Dlaczego nie powinieneś potrącać Polaka jadącego na rowerze ?
Możliwe że to twój rower.
Dlaczego wszyscy sprowadzają do Polski zautomatyzowane Mercedesy?
Bo można je prowadzić w kajdankach.
Jakie są relacje pomiędzy Funtem, Dolarem i Złotym ?
Dokładnie funt Złotych wart jest dolara
Jaka jest różnica między polskim ślubem, a pogrzebem ?
Na pogrzebie jest o jednego pijanego mniej.
Co jest dobrego w zimnej pogodzie ?
Polacy trzymają rece w swoich kieszeniach?
Kiedy w Polsce jest Boże Narodzenie ?
Dwa dni po tym gdy w Niemczech jest rozdanie prezentów.
Jak nazwac Polaka bez rąk ?
Godnym zaufania !
Dlaczego Rosjanie kradną zawsze po dwa samochody ?
Bo wracaja przez Polskę.
Dlaczego Polak dostaje przy porodzie dwa klapsy zamiast jednego?
Pierwszego klapsa - jak wszędzie. Drugiego - żeby oddać położnej zegarek.