jestem-fajny
10.09.07, 12:09
Czy ty człowieku wiesz co mówisz? Jaką miałeś komunę jak ostatnio
rządziła lewica?? Ty wiesz w ogóle co to znaczy???
Podsumujmy:
Kradną: prawi i lewi
Fatalnie się prowadzą: prawi i lewi
Mają układy "kolesiowskie": prawi i lewi
Nadużywają władzy: prawi i lewi
Ale tylko PISuary kpią sobie z demokracji, śmieją się ze mnie jako
obywatela pozwalając sobie na krytykę podstawowych narzędzi
demokracji (np. Trybunału Konstytucyjnego), moich praw jako
obywatela niewierzącego, tylko oni pod płaszczykiem "rozliczania
przeszłości" stosują praktyki państwa policyjnego, robią szopki z
aresztowaniami pod publiczkę itp itd, można by długo wymieniać.
Wcale nie trzeba mieć lewicowych poglądów, żeby widzieć ich
arogancję, jaki kompleks mają te dwa pokurcze i jaką retoryką się
poslugują - wystarczy mieć trochę oleju w głowie. Przeraża mnie
stwierdzenie Havla, że Polsce przydali by się niezależni
obserwatorzy podczas wyborów - przeraża mnie fakt, że to nie jest
zdanie wyłącznie tego Czecha....
Lewicy można zarzucić wiele - zachowanie Kwacha było wiele razy
niewybaczalne. Afery finansowe owszem - były, tak samo jak seksafery
czy szastanie premiami i wycieczki do Juraty w obecnym rządzie -
takie rzeczy będą niestety zawsze. Ale przynajmniej za czasów Kwacha
nie czułem się zaszczuty, nie włączałem telewizora ze strachem, że
znowu usłyszę jakiś absurd na temat pochodzenia moich genów, albo że
ci źli Niemcy znowu coś na nas szykują.....Poziom absurdu w rządzie
Kaczyńskiego przerósł moje najgorsze oczekiwania.
Jako obywatel czuję się upokorzony...