Dodaj do ulubionych

Fine Altech

IP: *.221.38.84.otvk.pl 25.05.07, 22:54
Czy ktoś już może był na rozmowie kwalifikacyjnej w sprawie pracy w Fine
Altech ( w dawnym Polmozbycie)? Jak było? O co pytają? Ja idę w
poniedziałek...Czy wszystkich przyjmują? A może ktoś już tam pracuje? I jak
tam jest? Ile płacą? Na ile zmian się pracuje?

Z góry dzięki za jakieś informacje!
Pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • Gość: Piotr Wysocki Re: Fine Altech IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.08.07, 13:37
      Ja z kolei mam pytanie, czy ktos posiada adres meilowy do firmy Fine Altech w
      Godzikowicach. Jesli tak to prosze o przeslanie na adres piotrusw@wp.pl. Jest
      to dla mnie bardzo wazne. Z gory dziekuje za pomoc pozdrawiam

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka