Gość: she
IP: *.221.38.84.otvk.pl
25.05.07, 22:54
Czy ktoś już może był na rozmowie kwalifikacyjnej w sprawie pracy w Fine
Altech ( w dawnym Polmozbycie)? Jak było? O co pytają? Ja idę w
poniedziałek...Czy wszystkich przyjmują? A może ktoś już tam pracuje? I jak
tam jest? Ile płacą? Na ile zmian się pracuje?
Z góry dzięki za jakieś informacje!
Pozdrawiam