Dodaj do ulubionych

Aglomeracja

IP: *.ostrow-wielkopolski.sdi.tpnet.pl 10.01.05, 18:28
forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=15066&w=19210377
N a forum Ostrowiec juz tez sie jednocza
to samo w Koszalinie i Slupsku, Bydgoszczy i Toruniu
zebyscie czegos z Kaliszem nie przespali
Obserwuj wątek
    • aglomeracja Aglomeracja ostrowsko-kaliska 11.01.05, 23:56
      Kalisz i Ostrów wcale nie są w tyle, zajrzyj na forum aglomeracji ;)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka