Gość: Morys
IP: *.ostrow-wielkopolski.sdi.tpnet.pl
10.01.05, 18:28
forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=15066&w=19210377
N a forum Ostrowiec juz tez sie jednocza
to samo w Koszalinie i Slupsku, Bydgoszczy i Toruniu
zebyscie czegos z Kaliszem nie przespali