oxox5
15.02.19, 03:35
Prosze mi pomoc i doradzic. Ja 27.02.1971. On 21.02.1969. Czyli 11 i 3. Nie wiem co mam robic i co myslec. Laczy mnie relacja telefoniczna z kolega z dawnych szkolnych lat....na odleglosc. Cos przyciaga, cos fascynuje...jest strach, niepewnosc przed nowym.
Jaka przyszlosc? Wchodzic w to czy zostawic bo nie dla mnie ? Poprosze o wyliczenie z numerologii. Pozdrawiam