Dodaj do ulubionych

Witam serdecznie

15.02.19, 03:35
Prosze mi pomoc i doradzic. Ja 27.02.1971. On 21.02.1969. Czyli 11 i 3. Nie wiem co mam robic i co myslec. Laczy mnie relacja telefoniczna z kolega z dawnych szkolnych lat....na odleglosc. Cos przyciaga, cos fascynuje...jest strach, niepewnosc przed nowym.
Jaka przyszlosc? Wchodzic w to czy zostawic bo nie dla mnie ? Poprosze o wyliczenie z numerologii. Pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • oxox5 Re: Witam serdecznie 17.02.19, 00:00
      Witam pani Tereso ponownie. Podam daty o ktore pani prosila.
      Arek ur 21.02.1969r
      Kasia ur 27.02.1971r
      Zaproszenie i zaakceptowanie zaproszenia na fb 03.01.2018r -
      Potem wyslal mi zyczenia urodzinowe 27.02.2018na Messenger
      Data pierwszej zaczepki jakos 09.01.2019r
      Dokladnie od 11.01.2019r staly kontakt na fb.messenger sms.
      Opisalam zarys na meilu .jesli bedzie pani chciala cos doputac to prosze.
      Dziekuje pani Tereso za kontakt smile .....czekam
        • teresa.numerolog Re: Witam serdecznie 19.02.19, 18:40
          Dzień dobry Pani Oxox5,

między Waszymi datami urodzenia występują tendencje numerologiczne w całym życiu do częstszego przyciągania się (m.in. w latach szkolnych) niż odpychania się.
          Przyciąganie się dat urodzenia może oznaczać m.in. dużą nić porozumienia, dużą łatwość komunikowania się osób „ważnych” dla siebie („ważnych” dla siebie z bardzo różnych powodów → np. przyjaciół, np. różnych osób mających zbieżne cele życiowe w krótkich/długich okresach życia), itp.

Pani obecne wątpliwości mogą wynikać z poniższych przesłanek (tu na podstawie tylko dat ur.):

-
          • oxox5 Re: Witam serdecznie 19.02.19, 21:04
            Dziekuje pani Tereso za bardzo obszerne wyjasnienie. Zrozumialam najprosciej ujmujac ze ogolnie jedyne co nas laczy bezwarunkowo to jest przyciaganie. Etapy i sprawy w naszym zyciu beda rozne i my bedziemy wtedy roznie do siebie ustosunkowani. Czyli ciagla walka kto jest gora i kto bedzie emocjonalnie silniejsze ...i tak w kolko. Ale trwamy w tym motlochu obok siebie bo sie przyciagamy .Czyli dojrzali i swiadomi ludzie ktorym jest ciezko bez siebie ale jednak kazdy ma swoje zdanie i zelazne zasady.nie ustepujac zasadom drugiej osoby.
            I decyzja czy byc razem czy jednak nie tworzyc zwiazku. ...pani Tereso czy te decyzje maja byc nasze czy z przeznaczenia cos wynika ....bo widac dlugie lata tak trwamy .to wynika z opisu.
            • teresa.numerolog Re: Witam serdecznie 19.02.19, 21:32
              Pani Oxox5,

na gorąco:

... "ogolnie jedyne co nas laczy bezwarunkowo to jest przyciaganie"
              Pisałam o przyciąganiu DAT, a nie o przyciąganiu ludzi do siebie.
              A przyciąganie DAT to coś, co jest podstawą/warunkiem, by związek w ogóle zaistniał i w ogóle funkcjonował = bez tego trudno o w miarę udany związek (nie ma idealnych związków, dlatego napisałam "w miarę udany").

... "Etapy i sprawy w naszym zyciu beda rozne"
              Przecież nie może być inaczej wink
              Nie znam związku koleżeńskiego/partnerskiego bez spraw, etapów, i dodatkowo - problemów, itd. wink

... "i my bedziemy wtedy roznie do siebie ustosunkowani. Czyli ciagla walka kto jest gora i kto bedzie emocjonalnie silniejsze ...i tak w kolko. Ale trwamy w tym motlochu obok siebie bo sie przyciagamy ."
              Przy przyciąganiu się DAT występuje DUŻA NIĆ POROZUMIENIA, o której napisałam we wstępie odpowiedzi: "Przyciąganie się dat urodzenia może oznaczać m.in. dużą nić porozumienia, dużą łatwość komunikowania się osób „ważnych” dla siebie („ważnych” dla siebie z bardzo różnych powodów → np. przyjaciół, np. różnych osób mających zbieżne cele życiowe w krótkich/długich okresach życia), itp."

... "I decyzja czy byc razem czy jednak nie tworzyc zwiazku. ...pani Tereso czy te decyzje maja byc nasze czy z przeznaczenia cos wynika ....bo widac dlugie lata tak trwamy .to wynika z opisu."
              Przy długotrwałym przyciąganiu się DAT warto pokusić się o związek.
              Ale jak napisałam w odpowiedzi = do ok. 2024-2025 chyba lepiej byłoby, gdyby Pani skupiła się na sobie, na swoich sprawach, itp.

Pani Oxox5, proszę zadać pytania w czwartek lub piątek - postaram się odpowiedzieć pod koniec tygodnia.

Pozdrawiam serdecznie,
              Teresa

• oxox5 Re: Witam serdecznie 19.02.19, 22:15
                Pani Tereso.....napisze jeszcze co mam na mysli......uwazam ze najistotniejsza rzecza tutaj jest intuicja. Moja i jego bo oboje ja mamy rozwinieta. On caly czas powtarza ze nic na sile .zeby w zyciu kierowac sie intuicja. Fakt on to bardzo dobry psycholog . Bardzo oczytany inteligentny czlowiek. Wszevhstronnie uzdolniony.Trzyma mnie na dystans jakby nie chcial popelnic kolejnego bledu. Jakby chcial mnie poznac ze wszystkich mozliwych stron. Ja jestem emocjonalna. Ja weszlabym w to tu i teraz....mysle w sumie ze to on ma racje powstrzymujac nas.W tej chwili walczymy.to walka o zazdrosc .o niepewnosc siebe nawzajem. Sa prowokacje.wystawianie sie na probe.czekanie. przy tym sa juz monenty gdzie czujemy ze tesknimy ze nam zalezy. I znowu odwrot zeby aby nie pokazac za duzo emocji i uczuc. Ja pokazuje wiecej romantyzmu. Wiecej sie otwieram. Opowiadam.wyrazam swoje zdanie. Stawiam zasady i granice .niby ogolnie opowiadajac ale on to bieze do siebie.Troche mnie meczy taka sytuacja ale ona zwyczajnie musi byc.nie ominiemy tego.bo to jest potrzebne i tyle. ja jestem konkretna osoba i wiem czego chce....on jeszcze nie wie tego co ja juz wiem. Mysle ze my czujemy tak samo.
                Pani Tereso przepraszam .musialam sie wygadac. moze nasunie mi sie pytanie to zapytam o pani zdanie.przeanalizuje.
                Ja jestem wdzieczna za podpowiedzi i analize dat.ale swoja droga to mysle ze nikt nie bedzie tak dobrze wiedzial i czul , przeczuwal jak my sami. Dziekuje

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka