Dodaj do ulubionych

KSIEZYC W SKORPIONIE

21.08.06, 21:01
A jakie macie opinie na temat ludzi z księżycem w skorpionie?bo ja osobiscie
żyje z takim osobnikiem i nie mam łatwo i nie mam szans z moją księżycową
RYBKĄ ,myslę ze są to osoby ,które są bardzo skryte nie do konca szczere
tzn.nie powiedzą co tak naprawdę czują zawsze pokazują cos odwrotnego ,mają
jakąs moc ,ktora mnie do tych osob ciągnie i zarazem czuje do nich wielki
szacunek tzn.podoba mi się że są takie dystygowane i nie wchodzą nikomu w
dupkę oczywiscie są też strony te negatywne czyli długo nic nie robi jest
cierpliwy ale jak się ta cierpliwosc skończy to jest cieżko potrafi tak
dopiec ,ze ja nie ogarniam tak mnie zdołuje tylko plakac .Chciałam jeszcze
zaznaczyc ,ze jest to solarny koziorozec.
Obserwuj wątek
    • aarvedui Re: KSIEZYC W SKORPIONIE 21.08.06, 23:49
      niestety na wiekszosc mi znanych to skorpiony najnizsze - pająki =p
      silna osobowosc szczegolnie wyrazna wsrod kobiet.
      mimo innych(niekoniecznie uszkodzonych) polozen wenus w stosunkach z ludzmi
      zaznacza sie postawa "uzyj,wyrzuc i zapomnij".
      kiedy zdanie/postawa jakiejs osoby nie pasuje,zagraza interesom skorpionowego
      ksiezyca zaobserwowalem rytuał "pogadanki" wink
      skorpion-ksiezyc bierze taka osobe na bok i tak dlugo magluje az przekona(wymusi).
      argumenty typu "wspolne dobro" "nie powinnas/nes tak mi robic" "ja tak duzo dla
      ciebie zrobilem/am a ty mi cos takiego" - dosc czeste.

oczywiscie nie uogolniam,ale inne rzeczy w radiksach nie wskazywalyby na takie
      zachowania,poza wlasnie ksiezycem w skorpionie.

niestety ksiezyców - feniksów nie zdarzylo mi sie jeszcze spotkac wink
      • arcoiris1 Re: KSIEZYC W SKORPIONIE 22.08.06, 22:25
        skorpion-ksiezyc bierze taka osobe na bok i tak dlugo magluje az przekona(wymus
        > i).
        > argumenty typu "wspolne dobro" "nie powinnas/nes tak mi robic" "ja tak duzo
        dla
        > ciebie zrobilem/am a ty mi cos takiego" - dosc czeste.

hm.... dziwne! A duma im na to pozwala? Przz gardło by mi nie przeszedł
        ostatni argument, a nie dosć ze mam zapluty Ksiezyc to jeszcze w 8! Na
        Madejowym łozu bym sie nie znizyła. Smierdzi mi to Rybą wink (Rybami- Dori- nie
        bij wink
        • paulina_zet Re: KSIEZYC W SKORPIONIE 12.09.07, 15:23
          Dołączam się do wyrazów oburzenia, też jestem księżycowym Skorpionem i aż mnie
          wzdrygnęło, jeśli bym miała kiedykolwiek brać kogoś na litość za wyświadczoną mi
          (domniemanie tym bardziej!) przysługę!! Weź dziewczyno nie oczerniaj tych
          Skorpionów i tak mają przesrane ;P

serdecznie pozdrawiam
          Paulina
    • undyna Re: KSIEZYC W SKORPIONIE 22.08.06, 08:38
      znam dwóch mężczyzn z takim Księżycem, obydwa solarne Lwy, jeden ma Słońce na
      ascendencie, a jest tak zrównoważony, ma niezwykłą klasę, intuicję, empatię,
      przebywanie w Jego obecności, to sama przyjemność i spokój, aż byłam
      zaskoczona, że to Lew z tak silnym Słońcem, cały czas Go podejrzewałam, że
      Skorpion-Orło-Feniksowy - Jego Księżyc jest w koniunkcji z Neptunem, drugi
      rzuca się i obraża się o byle co i wyznaje filozofie: jak się ze mną nie
      zgadzasz, to jesteś głupi i masz wszywink raczej jaszczurkowaty jest, Słońce ma w
      X o ile pamiętam, Plutona w I, a Księżyc pomiędzy Saturnem, a Marsem w luźnych
      z nimi koniunkcjach (6*;7*), czyli znowu nie znak, a aspekty się liczą
    • dori7 Re: KSIEZYC W SKORPIONIE 22.08.06, 09:31
      To ja mam szczescie, bo znam mnostwo kobiet z Ksiezycem w Skorpionie lub w
      koniunkcji z Plutonem, od moich rowiesniczek po rowiesniczki mojej mamy. Nie
      znam wsrod nich ani jednej skorpionicy-pajeczycy - wylacznie przemile i pelne
      ciepla babki, w ktorych drzemie olbrzymia sila. Mocne psychicznie, zdecydowane,
      konkretne, potrafiace zajrzec w glab duszy - wlasnej i cudzej (stad pewnie
      czeste zainteresowanie ezoteryka), z alergia na glupote i meski szowinizm. To,
      co absolutnie u nich chyba jednak najbardziej kocham, to poczucie humoru i
      ciety dowcip - a przede wszystkim ich smiech, gdy w babskim gronie opowie sie
      cos zabawnego: wesoly, donosny, rubaszny, bez falszywego wstydu ani wymuszonego
      ugrzecznienia i stuprocentowo zarazliwy.

byk3 napisała:

> oczywiscie są też strony te negatywne czyli długo nic nie robi jest
      > cierpliwy ale jak się ta cierpliwosc skończy to jest cieżko potrafi tak
      > dopiec ,ze ja nie ogarniam tak mnie zdołuje tylko plakac

Ksiezyc w Rybach nawet w najlepszym zwiazku lubi sobie czasem pocierpiec,
      pochlipac i powyobrazac, jaki jest nieszczesliwy i zdolowany tongue_out Ale gdyby
      jednak Twoj partner przekroczyl pewne granice, to pamietaj, ze kobieta z
      Ksiezycem w Rybach ma jedna wielka przewage nad mezczyzna z Ksiezycem w
      Skorpionie. Potrafi zawinac ogonem i bez slowa odplynac w sina dal wtedy, gdy
      Skorpion wierzy, ze ma ja calkowicie pod kontrola w gestej sieci swoich emocji.
      • dori7 Re: KSIEZYC W SKORPIONIE 22.08.06, 09:34
        > kobieta z
        > Ksiezycem w Rybach ma jedna wielka przewage nad mezczyzna z Ksiezycem w
        > Skorpionie. Potrafi zawinac ogonem i bez slowa odplynac w sina dal

Heh, wlasnie do mnie dotarlo, ze "zawiniecie ogonem" brzmi nieco dwuznacznie.
        Chodzilo mi o to, ze odwraca sie ogonem i odplywa, ale po namysle stwierdzam,
        ze wersja, w ktorej taki Ksiezyc wykonuje tymze ogonem niespodziewany cios i
        wtedy odplywa, tez pasuje smile)
        • byk3 Re: KSIEZYC W SKORPIONIE 22.08.06, 09:59

Teraz sobie uswiadomiłam po przeczytaniu tego opisu ,własnie wtaki sposob on to
          robi "ja tak dla ciebie duzo zrobiłem"mozna powiedziec prawie co drugi dzien i
          rzeczywiscie tak to przekazuje ,ze ja mam poczucie winy jaka to ja jestem
          straszna ,robi mi się go żal ,ze taku biedny i idę to robic a to wszystko
          manipulacja.Dori
          > > Ksiezycem w Rybach ma jedna wielka przewage nad mezczyzna z Ksiezycem w
          > > Skorpionie. Potrafi zawinac ogonem i bez slowa odplynac w sina dal
          >
          To tego się nawet nie spodziewałam ,ze ryba ma przewagę jestem zaskoczona
          poniewaz widzę jak potrafi mnie ustawic to jedyna osoba ,ktorej na to
          pozwalam.A najbardziej według moich obserwacji wszystkie ksiezycowe skorpiony
          potrafią byc bardzo agresywne po pijanemu ,bynajmniej trzeba uwazac ,moj ojciec
          tez ma ksieżyc w skorpionie i moj dziadek i wujek i wszyscy zachowują się tak
          samo po pijanemu.Proszę napiszcie jak postępowac z takim człowiekiem?chodzi mi
          głownie o wylewnosc ,bo zauwazyłam ze jak daje mu uczucie to wtedy mnie odpycha
          i w tym momencie mnie rani nie wiem czy po prostu go olewac cały czas ?jak dla
          mnie to cieżki przypadek nie umiem go rozgrysc do końca,czego taki mężczyzna
          potrzebuje, jaką kobietę?
          • dori7 Re: KSIEZYC W SKORPIONIE 22.08.06, 10:24
            Lepiej przemysl, czego TY potrzebujesz. Jestes szczesliwa, bedac tak
            traktowana? Nie wolalabys przyplywac do domu-spokojnej przystani, gdzie czeka
            partner, wobec ktorego nie musisz sie spinac i natezac, zeby natychmiast
            spelnic jego oczekwiania pod grozba kary odepchniecia czy zranienia?

Wywolywanie poczucia winy to najskuteczniejszy sposob manipulacji czlowiekiem
            spod Ryb. Tylko ze fakt manipulowania druga osoba dowodzi slabosci
            manipulatora - gdyby ten facet czul sie pewnie, nie gralby z Toba w takie
            gierki. Przestan na to pozwalac, bo w ktoryms momencie sie z przerazeniem
            zorientujesz, ze Twoj rybi swiat z oceanu zamienil sie w buchajace trujacymi
            wyziewami, grzaskie bagno.

I koniecznie prezczytaj Homo Zodiacusa Weresa, zaczynajac od rozdzialu o
            Skorpionie. Bedzie Ci latwiej zrozumiec roznic miedzy Skorpionem-Pajakiem,
            jakiego najwyrazniej masz u boku, a wspanialymi stworzeniami, jakimi sa
            Skorpiony-Orly i Skorpiony-Feniksy.
            • byk3 Re: KSIEZYC W SKORPIONIE 22.08.06, 11:05
              to fakt jestem cały czas mozna powiedziec oskarżana ,ze czegos nie zrobiłam dla
              niego cały czas mi tak mowi ,ze nic dla niego nie robię a w gruncie rzeczy
              robie potem wszystko tak mi wjedzie na uczucia ze szok, ale ja sobie daje radę
              nie jest tak zle jak sobie Dori myslisz owszem wiele łez juz uroniłam ale ja
              jak typowy koziorozec stwierdzam ze co mnie nie zabjia to mnie zmocni .Ja nie
              wirm po prostu jak z nim postępowac bo wydaje mi się ,ze jak za bardzo mu
              okazuje uczucia to wtedy mam wrazenie ze jest bardzo pewny i tak nie fajnie się
              zachowuje jak go z góry opieprzam jestem tą złą to mnie widzę lepiej traktuje
              więć jaki z tego wniosek? mam byc wiecznie tą krzyczącą zeby mnie szanował?bez
              sens ....ja tak nie chce
              • neptus Re: KSIEZYC W SKORPIONIE 22.08.06, 12:30
                Nie mam wprawdzie Księzyca w Skorpionie ale mam Księzyc w koniunkcji z Plutonem
                i to w Lwie. W sumie to jest ten sam efekt. Taki Księzyc wszystko przezywa
                bardzo głęboko i łatwo go zranić. Skorpion słoneczny działa świadomie. Skorpion
                księżycowy działa automatycznie. On nie manipuluje, on to wszystko mówi z
                pełnym przekonaniem o słuszności swojej racji i jest dumny z siebie, ze tak to
                grzecznie i bez emocji wyłuszczył. suspicious
                Na te manipulacje zwróciła mi swojego czasu uagę All2. Słońce zrozumie i jesli
                chce coś zmienić, zaczyna sie kontrolować. Księżyc niby zrozumie ale jakoś "tak
                mu to samo wychodzi". Aż trafi kosa na kamień. Księżycowe Ryby potrafią tak
                samo świetnie manipulować emocjami tylko robią to w innym stylu - "ja sie tak
                staram, a Ty masz ciągle do mnie pretensje". Skorpion/Ryby, Pluton/Neptun to
                pary stworzone do wzajemnej manipulacji. Rybki potrafią się ślicznie podkładać,
                żeby sie poczuć świętą męczennicą, a Skorpion chętnie im w tym pomaga, skoro to
                lubią. Najlepszą metoda jest odbicie piłeczki.
                Krzyk niczego nie załatwia. Po prostu mow "kiedy zaczynasz manipulować moimi
                emocjami, ja zaczynam miec wątpliwości, co do stanu moich uczuć". "Usiłujesz
                mnie wpędzic w poczucie winy i dobrze Ci to wychodzi, tylko, ze mnie sie coraz
                mniej chce robic dla ciebie, kiedy nie umiesz tego docenić." Koziorożec musi
                uruchomić Saturna - jestes dobry w manipulacji ale to ma konsekwencje...
                Jesli wykaże Ci winę, zamiast natychmiast zrobić to czego oczekuje, powiedz, ze
                musisz to przemysleć i niech czeka jeszcze dłuzej. Potem, jesli potrafisz, zrób
                mu taki sam wykład udowadniający jego winę. Staraj sie nagradzać, kiedy
                grzecznie prosi, a manipulacja niech sie nadziewa na Saturna - bardzo długie i
                nieopłacalne oczekiwanie na reakcję.
                • dori7 Re: KSIEZYC W SKORPIONIE 22.08.06, 12:52
                  neptus napisała:

> Słońce zrozumie i jesli
                  > chce coś zmienić, zaczyna sie kontrolować. Księżyc niby zrozumie ale
                  > jakoś "tak mu to samo wychodzi".

Pieknie napisane i prawdziwe dla wszystkich Ksiezycow, od Barana po Ryby smile)

> Najlepszą metoda jest odbicie piłeczki.
                  > Krzyk niczego nie załatwia. Po prostu mow "kiedy zaczynasz manipulować moimi
                  > emocjami, ja zaczynam miec wątpliwości, co do stanu moich uczuć". "Usiłujesz
                  > mnie wpędzic w poczucie winy i dobrze Ci to wychodzi, tylko, ze mnie sie
                  coraz
                  > mniej chce robic dla ciebie, kiedy nie umiesz tego docenić." Koziorożec musi
                  > uruchomić Saturna - jestes dobry w manipulacji ale to ma konsekwencje...
                  > Jesli wykaże Ci winę, zamiast natychmiast zrobić to czego oczekuje, powiedz,
                  > ze musisz to przemysleć i niech czeka jeszcze dłuzej. Potem, jesli
                  > potrafisz, zrób
                  > mu taki sam wykład udowadniający jego winę. Staraj sie nagradzać, kiedy
                  > grzecznie prosi, a manipulacja niech sie nadziewa na Saturna - bardzo długie
                  > i nieopłacalne oczekiwanie na reakcję.

Oj tak, Skorpion czuje respekt wobec sily i uszanuje konsekwentne postawienie
                  granic, choc prawdopodobnie najpierw dwadziescia razy sprawdzi, czy nie da sie
                  ich troche przesunac, najpierw centymetr, potem moze dwa, potem piec...

Pytanie, czy warto. Bo jesli facet naduzywa alkoholu i jest agresywny...
                  • byk3 Re: KSIEZYC W SKORPIONIE 22.08.06, 15:42
                    chciałam wyjasnic ,że mój mąż nie PIJE!!Ja napisałam ,że jesli jest jakas
                    okazja np.Sylwester ,urodziny to tylko wtedy on rusza alkohol a tak to ani
                    grama ,zle mnie zrozumiała Dori pisałam ze zauwazyłam u księżycowych skorpionow
                    najwięcej takich zachowan anizeli u księżycowej wagi rozumiecie teraz ??Aha i
                    ta agresja jest tylko wtedy jesli po trzezwemu cos sie wydarzy i po pijanemu
                    się mu to wszystko przypomina i wtedy są jazdy no i jeszcze muszę
                    sprostowac ,ze jest moze nie agresywny co bardzo impulsywny tzn.moze czyms
                    rzucic ale nie uderzył mnie w zyciu.Sorry jesli ktos mnie inaczej
                    zrozumiał ,bardziej jest jak juz agresja słowna!
                • lezbobimbo Re: KSIEZYCowe automatyzmy 12.05.07, 19:30
                  >Skorpion słoneczny działa świadomie. Skorpion
                  > księżycowy działa automatycznie. On nie manipuluje, on to wszystko mówi z
                  > pełnym przekonaniem o słuszności swojej racji i jest dumny z siebie, ze tak to
                  > grzecznie i bez emocji wyłuszczył. suspicious
                  > Na te manipulacje zwróciła mi swojego czasu uagę All2. Słońce zrozumie i jesli
                  > chce coś zmienić, zaczyna sie kontrolować. Księżyc niby zrozumie ale
                  jakoś "tak>
                  > mu to samo wychodzi".

Swiete slowa, Ksiezyc to w koncu instynkty i odruchy, czyli czesto wlasnie taki
                  nielogiczny automat wink
              • dori7 Re: KSIEZYC W SKORPIONIE 22.08.06, 12:38
                byk3 napisała:

> jak typowy koziorozec stwierdzam ze co mnie nie zabjia to mnie zmocni .

Koziorozec zaciska zeby i wytrzymuje, ale wtedy, gdy pnie sie na szczyt. Stac w
                miejscu i cierpiec - to juz Ryby.

> bezsens ....ja tak nie chce

Mysle, ze skoro widzisz problem i zdajesz sobie sprawe z tego, ze musisz i
                chcesz cos zmienic, to juz masz w kieszeni polowe sukcesu. Uszy do gory! smile)
          • neptus Re: KSIEZYC W SKORPIONIE 22.08.06, 12:44
            byk3 napisała:

> To tego się nawet nie spodziewałam ,ze ryba ma przewagę jestem zaskoczona
            > poniewaz widzę jak potrafi mnie ustawic to jedyna osoba ,ktorej na to
            > pozwalam.A najbardziej według moich obserwacji wszystkie ksiezycowe skorpiony
            > potrafią byc bardzo agresywne po pijanemu ,bynajmniej trzeba uwazac ,moj
            ojciec
            >
            > tez ma ksieżyc w skorpionie i moj dziadek i wujek i wszyscy zachowują się tak
            > samo po pijanemu.

No i sama sobie odpowiedziałaś... Księzyc w skorpionie kojarzy Ci się z
            autorytetem - ojciec, dziadek, wujek... Popatrz raczej na swojego Saturna.
            Człowiek, który po pijanemu jest agresywny, musi sobie uswiadomić, że nie wolno
            mu pić. Jezeli to do niego nie dociera, wystaw walizki. To tez raczej sprawa
            koslawego Saturna, bo alkohol zwalnia hamulce.
            • iokepine Re: KSIEZYC W SKORPIONIE 22.08.06, 13:09
              Jeśli facet manipuluje, pije i bije to, hmm, szukanie przyczyny w jego Księżycu
              jest trochę... z Księżyca. Obudź się dziewczyno, nikt nie ma prawa cię tak
              traktować, żeby nie wiem jaki horoskop miał.

Uruchom Koziorożca i zrób coś wreszcie dla siebie, zamiast się poświęcać.
              • bogdanka12 Re: KSIEZYC W SKORPIONIE 22.08.06, 14:52
                Eh dziewczyny,dlaczego proponujecie jej walizki, sankcje, egoizm. Miłośc
                prawdziwa wiele przetrwa.Jak mówił Mały Ksiązę : najważniejsze jest niewidoczne
                dla oczu.Księzyc w Skorpionie ma przeważnie surową , władczą matkę , ktora mu
                okazuje mało uczuć a dużo wymaga.Czasem w ogóle nie ma dzieciństwa .Ten facet
                potrzebuje dokarmiania uczuciami i tylko tą drogą można do niego dotrzeć. Dużo
                czułości, ofiarnosci, dobroci.Tego nie mial!!!Przemyśl jak mu w psyche wymazać
                głos matki, który słyszy zamiast twojego? Jeśli go kochasz pomożesz mu, a moze
                terapia?
                • dori7 Re: KSIEZYC W SKORPIONIE 22.08.06, 16:08
                  bogdanka12 napisała:

> Eh dziewczyny,dlaczego proponujecie jej walizki, sankcje, egoizm.

???
                  To sie nie nazywa egoizm, tylko zdrowy instynkt samozachowawczy.

> Księzyc w Skorpionie ma przeważnie surową , władczą matkę , ktora mu
                  > okazuje mało uczuć a dużo wymaga.Czasem w ogóle nie ma dzieciństwa .Ten facet
                  > potrzebuje dokarmiania uczuciami i tylko tą drogą można do niego dotrzeć.
                  > Dużo czułości, ofiarnosci, dobroci.Tego nie mial!!!Przemyśl jak mu w psyche
                  > wymazać głos matki, który słyszy zamiast twojego? Jeśli go kochasz pomożesz
                  > mu, a moze terapia?

Swiat jest pelen nieszczesliwych kobiet, ktore trwaja w toksycznych zwiazkach w
                  imie wielkiej milosci, poswiecenia i pod sztandarem: moge go
                  uleczyc/zmienic/uratowac. Jesli facet pije i jest agresywny, to kobieta go nie
                  zmieni, nie ma co sie ludzic.
                  • neptus Re: KSIEZYC W SKORPIONIE 22.08.06, 16:23
                    To juz wiemy, ze nie pije i nie bije, tylko jak wypije, to warczy. smile)
                    Tak, czy inaczej, ta agresja jest w nim tłumiona i alkohol rozmiękcza hamulce.
                    Czyli trzeba patrzec, gdzie jest i co trzyma ta skorupka i ja rozwalać
                    pomalutku, niekoniecznie młotkiem i majzlem, a nie obciązać za wszysko Księzyca
                    w Skorpionie. Ten Ksiezyc ma jeszcze jakies aspekty, czyms tam rządzi, cos nim,
                    a jeszcze gdzies jest Mars i Saturn i cała ostatnio rozmnożona plejada planet.
                    • byk3 Re: KSIEZYC W SKORPIONIE 22.08.06, 19:07
                      To znowu ja podam wam datę będzie wam łatwiej spojrzec na tego ksiezycowego
                      skorpionka proszę bardzo 06.01.1975 godz.23.50 Nowe Skalmierzyce.Neptus
                      napisała ze ta agresja jest w nim tłumiona zastanawiam się dlaczego ten alkohol
                      tak go otwiera do pokazywania tej agresji??Pozdrawiam
                    • byk3 Re: KSIEZYC W SKORPIONIE 22.08.06, 19:10
                      Chciałam jeszcze dodac ,ze matkę ma rzeczywiscie dziwną w oddawaniu
                      uczuc ,widzę jak postępuje z moją córka nie potrafi przytulic itp.Matka jego
                      jest wodnik z ksiezycem w koziorozcu
                      • arcoiris1 Re: KSIEZYC W SKORPIONIE 22.08.06, 19:16
                        mam kon Księzyca i Plutona, moja matka to solarny Koziorożec z bardzo silnym
                        Wodnikiem plus Asc w Skorpionie. Nie nalezy do najwylewniejszych osób, rzadko
                        sie smieje (dzisiaj nawet przyznała mi ze nigdy sie nie śmiała, bo "nie miała
                        powodów")jest dość nietowarzyska i bez poczucia humoru, ale w środku strasznie
                        emocjonalna i ciepla. Ale tego ciepła za bardzo nie uzewnetrznia, jest dośc
                        sztywna. Trzeba ja dobrze poznac, żeby ja "polubic"
                        • arcoiris1 Re: KSIEZYC W SKORPIONIE 22.08.06, 19:19
                          aha, najbardziej jest związana z moim bratem, solarnym Koziorozcem (on ma
                          Słońce w Kozie w kon z Marsem) oraz kon Wenus-Uran w Skorpionie na jej Asc-
                          milość od pierwszych skurczy porodowych.
                          • byk3 Re: KSIEZYC W SKORPIONIE 22.08.06, 19:23
                            rozmieszyłas mnie bardzo z tym stwierdzeniem Twojej mamy, ze nigdy się nie
                            smiała bo nie miała powodow to tak jakbym siebie widziała tez jestem
                            nietowarzyska z brakiem poczucia humoru ale w środku rzeczywiscie tez jestem
                            emocjonalna.Tez mnie ubawiło ta miłosc od pierwszych skurczow porodowych
                            haha.Pozdrawiam
                  • princesswhitewolf Re: KSIEZYC W SKORPIONIE 11.05.07, 22:28

dori7 napisała:
                    >Swiat jest pelen nieszczesliwych kobiet, ktore trwaja w toksycznych zwiazkach w
                    >imie wielkiej milosci, poswiecenia i pod sztandarem: moge go
                    >uleczyc/zmienic/uratowac. Jesli facet pije i jest agresywny, to kobieta go nie
                    >zmieni, nie ma co sie ludzic.

SWIETE SLOWA. Takie egzaltowane meczennice na oltarzu milosci z poczuciem jakie
                    sa wspaniale bo sie poswiecaja i jeszcze wyjecza sie tu i tam. Ja czasem mysle
                    ze im dobrze z tym i ze to masochizm.
                • princesswhitewolf Re: KSIEZYC W SKORPIONIE 11.05.07, 22:26
                  bogdanka potrzeba ci jakiegos silniejszego urana. W ogole przekonanie ze milosc
                  zniesie wszystko i uczucie sprawi ze dotrze i kazdego zmieni i ze przenosi gory
                  milosc jest tak romantyczne ze az wlacze sobie Przeminelo z Wiatrem.... aby sie
                  posmiac.Kto w ogole ma prawo na sile kogokolwiek zmieniac?! Kocha sie ludzi
                  jakimi SA a nie jakimi chcemy aby byli. Facet sam musi sie zmienic i nic na
                  sile. A co do rady pt duzo milosci czulosci i ze zalatwi sprawe to uwazam ze
                  kota tez mozna zaglaskac na smierc. Zdrowi mezczyzni najczesciej poszukuja
                  partnerki a nie nianki czy matki tudziez automatycznej glaskaczki. No fajnie
                  poglaskac, zwlaszcza jak ROWNIEZ on tez jest taki czuly( a nie inaczej), no ale
                  badzmy realistami. Jeszcze gugu gaga nie rozwiazalo problemow tego swiata.
                  Kiedys wychodzi sie z lozka i jest swit.
                  Nie probuj zmieniac innych. Zmien siebie albo chlopasmile
      • princesswhitewolf Re: KSIEZYC W SKORPIONIE 11.05.07, 22:16
        dori7 napisala
        >Ksiezyc w Rybach nawet w najlepszym zwiazku lubi sobie czasem pocierpiec,
        >pochlipac i powyobrazac, jaki jest nieszczesliwy i zdolowany

Chcialam powiedziec ze jestem zatem ciekawy przypadek odstepstwo od reguly( mam
        nadzieje) bo Ksiezycowa ryba z Neptunem 3 stopnie od ascendentu w 12 domu i z
        ksiezycem w raku.
        BARDZO rzadko placze ( tez to chore, jak ostatnio mysle o tym), nie rozczulam
        sie nad soba jakem stara descentowa saturnica. Moj ksiezyc ma kwadrat do
        koniunkcji saturn wenus i luznawa 9 stopniowa opozycje do Plutona. No czuc czuje
        ale z wiekiem nadwrazliwosc zmienila mnie w stara saturnice co jej byle wietrzyk
        nie zdmuchnie i co z zimna krwia dziala gdy inni rycza. W wczesnej mlodosci
        bylam bardzo wrazliwa, ale nie znowu jakas rozczulajaca sie nad soba.

Z mojego doswiadczenia to koniunkcja NeptunKsiezyc czesto lubi sie wyjeczec i
        pouzalac nad soba
    • arcoiris1 Re: KSIEZYC W SKORPIONIE 22.08.06, 19:05
      Znam jedna osobę z księzycem w Skorpionie. Na pozór delikatna blondyneczka
      pomogająca calemu swiatu Mama Teresa. Wszystko byłoby cacy gdyby nie to, że za
      tym wszystkim idzie chec uzaleznienia innych od siebie własnie ta metoda.
      Bardzo emocjonalna, zawsze ładuje sie z jakies beznadziejne związki z faectami
      z obrączką i mimo, że jest juz bardzo duża to nie rozumie, że to jazda
      kompletnie destrukcyjna, bez przyszłości, tylko i wyłącznie nakręcająca zle
      emocje. W Rybach nic nie ma, chcoiaz 12 dom zatłoczony, Słonce w Strzelcu, Asc
      tez.
      Jesli chce potrafi kogos zastraszyc, widziałam jedna akcje w jej wykonaniu i mi
      szczdena opadła. Bleeeeeeeeh.
      • byk3 Re: KSIEZYC W SKORPIONIE 22.08.06, 19:16
        Ja tez znam taką kobietę nawet mozna powiedziec moja kolezanka ma ksieżyc w
        skorpionie a jest słoneczną wagą ,wydaje się na pozór ze jest taka głupiutka
        nic nie wie, potrzebuje oparcia ale to wszystko zmyłka tak naprawdę to ona tak
        własnie manipuluję ,zeby się nią zaopiekowac ale jak jej się to znudzi to juz
        nie jest taka słaba a wrecz bardzo niemiła.A niech tylko nie bedzie po jej
        mysli to mozna gorzko pozałowac tez widziałam ją w akcji tragedia.
        • virridi1 Re: KSIEZYC W SKORPIONIE 25.08.06, 18:13
          Hihi to tak jak ja ,solarna waga i księżycowy skorpion ale...nie
          blondyneczka .Na głupią nie wyglądam smile - tak ja sądzę smile inni zdaje się też.
          W sumie faktem jest ,że jeśli coś dzieje się nie po mojej myśli ,nie idzie tak
          jak zaplanowałam to otoczenie ciekawie nie ma. Ja jednak nie udaję ,że nic nie
          wiem raczej na odwrót smile
    • notturno Re: KSIEZYC W SKORPIONIE 22.08.06, 20:06
      Ksiezyc w skorpionie to konflikt sam w sobie. Chce miec panowanie przede wszystkim nad wlasnymi emocjami..i nie chce by inni o tym wiedzieli. Targajaca niepewnosc i totalne zdeterminowaniesmile
    • tunah Re: KSIEZYC W SKORPIONIE 04.09.06, 16:21
      a ja mam slonce w raku, ksiezyc w skorpionie, ascendent w pannie, reszte planet
      glownie w pannie i bliznietach. Jak myslicie o polaczeniu solarnego raka ze
      skorpionem w ksiezycu? Bo dla mnie to dwie kompletnie rozne natury i niestety
      odkrywam je obie w samej sobie.
    • neptus Re: KSIEZYC W SKORPIONIE 04.09.06, 16:49
      To jeszcze jeden przypadek. Księzyc w Skorpionie na MC, w półsekstylu z
      Plutonem i do tego w koniunkcji z Uranem. W tymze Skorpionie łącznie az 4
      planety w 10 domu i w ogóle bardo silne układy m. in. z Neptunem, Marsem,
      Jowiszem i Saturnem. Solarny Koziorożec. Potęzna emocjonalność, wybuchowość ale
      calkiem fajna dziewczyna, mocno pracująca nad sobą. Niby skryta ale co jakiś
      czas sie otwiera, zeby sie potem znowy zamknąć do nastepnego razu. smile
      W łazience potrafi przesiedziec wiele godzin. wink
          • aarvedui Re: KSIEZYC W SKORPIONIE 05.09.06, 01:36
            neptus napisała:

> Znajome Skorpiony, a zwlaszcza Skorpionice często mają tendencje do okupowania
            > łazienki. Co one tam robia godzinami, tego nie wie nikt. smile)))

..a mi sie skojarzyła łazienkowa scena z filmu Kingsajz.
            ta z "mydłem! zabijemy go mydłem!"
            i ta bezdenna odchłań muszli klozetowej... wink
            • virridi1 Re: KSIEZYC W SKORPIONIE 05.09.06, 22:11
              Należę nawet na gronie.net do grona "Czytających w wannie" smile
              Niesamowite ....też czytam w wannie ,potrafię przeleżeć w wannie z książką
              nawet dwie godziny smile zastanawiałam się nawet ostatnio coby laptopa przytargać
              do łazienki i w wannie sobie neta przeglądać ,jednak zrezygnowałam z powodu
              bezpieczeństwa swojego i lapka smile
              • iokepine Re: KSIEZYC W SKORPIONIE 05.09.06, 22:41
                A ja z tegoż grona dowiedziałam się, że są specjalne poduszeczki dowannowe pod
                kark, coby nie cierpł od opierania się o brzeg wanny... I nabedę sobie taką
                poduszeczkębig_grin

Co do lapka, cieżka sprawa, ale mam nadzieję, ze jakaś firma wywęszy wkrótce tą
                poważną lukę na rynku i zrobi takiego... Skoro są wodoodporne zegarki i komórki,
                to czemu nie laptopy?

Gdyby jeszcze można było spać w wodzie bez ryzyka utopienia, to chętnie bym i to
                robiła w wanniesmile Qurczaki, piszę sie na skrzela, jeśli naukowcy będą
                wystarczająco dobrzy w terapii genowej. Mój XIIdomowy skorpioniasty Ksieżyc w
                dwadzie Ryb dostałby orgazmu ze szczęściawink
                • pani.jazz Re: KSIEZYC W SKORPIONIE 05.09.06, 22:56
                  Eeetam, ja tez czytam w wannie, tez spedzam w lazience dlugie godziny, a Ksiezyc mam w Pannie, w dwadzie Lwa i w pierwszym domu wink. No, moze sloneczno-Marsowo-Merkurowy Rak mnie tam tak pcha wink.
                  Wczoraj moj luby Raczek rozmawial z kolezanka Strzelczynia (Slonce na Saturnie, opanowana kobietka. Do dzis myslalam, ze jest Skorpionica, dopiero teraz zajrzalam w jej radix - Slonce 1'25 Strzelca) o wprowadzeniu komputera z monitorem LCD do lazienki w nowym mieszkanku Strzelczyni i bardzo sie emocjonowali technicznymi rozwiazaniami takiej opcji. Usmialam sie strasznie, bo mowili o tym zupelnie powaznie, jakby naprawde rozwazali, czy cos takiego da sie zrobic wink.
                  Raczek jest Raczek, nie ma nic do dodania wink. Kolezanka ze Skorpiona ma Wenus i Putona w domu IV. Wodniacy sie zawsze dogadaja! ;D
              • princesswhitewolf Re: KSIEZYC W SKORPIONIE 11.05.07, 22:34
                ja sobie kupilam taka metalowa polke na wanne co ma swiecznik zamontowany,
                trzymanko na kubek z herbatka no i ma podstawke pod ksiazke. Moj domowy
                majsterkowicz Pete zamontowal mi tez pozadne swiatlo nad wanna a w prezencie
                dostaje gumowe kaczki i plyny do kapieli bo tyle czasu ponoc spedzam w wannie.
                Ostatnia kaczka jest nakrecana.
          • lezbobimbo Re: KSIEZYC W SKORPIONIE 12.05.07, 19:21
            neptus napisała:
            > Znajome Skorpiony, a zwlaszcza Skorpionice często mają tendencje do okupowania
            > łazienki. Co one tam robia godzinami, tego nie wie nikt. smile)))

Neptusie, uwielbiam Twe opisy! Powyzsze spostrzezenie astrologiczne chyba sobie
            na piersiach wytatuuje, jak zreszta wiele Twych innych (musze sobie sprawic
            wieksze piersi) wink
            Mam Slonce, Asc i Urana w Skorpionie, a Ksiezyc w ósmym domu i tez od malego
            uwielbiam lazienki oraz ubikacje. Ma byc jasno, czysto i cieplo.. moge uchylic
            rabka tajemnicy co tam robie godzinami, mianowicie podspiewujac polewam sie
            goraca woda do upojenia, opróz innych zajmujacych czynnosci, n.p. seksu smile
            Zamienianie lazienki & ubikacji w Swiatynie Dumania mam zreszta po dziadku, jak
            donosza rodzinne wiesci wink
    • eevvaa Re: KSIEZYC W SKORPIONIE 11.05.07, 21:20

-Coś w tym jest.Przeżyłam z takim osobnikiem 20 lat < Słońce w
      Koziorożcu,Księżyc w Skorpionie>.Mój Księżyc Rybach.Trudno za taką osobą
      trafić.Życie z nią wieczna huśtawka raz piekło, a raz niebo.

Uśmiech wędruje daleko...
      • neptus Re: KSIEZYC W SKORPIONIE 11.05.07, 21:41
        Ja bym to powiedziała o Księzycu w Rybach, a nie w Skorpionie. suspicious Bardzo
        chimeryczny Księżyc i potrafi nieźle za skórę zaleźć, bo zrozumienie go
        przekracza mozliwości zwykłego śmiertelnika. No i te tendencje do poświęcania
        (zwykle partnera). smile) Wszystkie wodne Księzyce są przewrażliwione. To
        osobniki, ktore "czują mocniej". Z całej trójcy najblizsze mi są Księzyce
        skorpioniczne, które przynajmniej zawsze wiedzą, czego chcą. Księżyce w Rybach
        zawsze nie wiedzą, czego chcą, a w Raku za każdym razem chcą czego innego.
        Ale wszystkie daje się znieść, a nawet pokochać. Trzeba im po prostu pozwolić
        byc soba i nie przejmowac się tym. wink
        • princesswhitewolf Re: KSIEZYC W SKORPIONIE 11.05.07, 22:39
          neptus napisala:
          >Księżyce w Rybach zawsze nie wiedzą, czego chcą,

no ja chyba w druga strone poszlam jakas dziwna ksiezycowa ryba chyba jestem co
          wie czego chce, moja siostra zreszta tez, ta to wrecz przesadnie ( he he pewno
          ona to samo mowi o mnie)...
          mysle ze tendencje do poswiecania sie musza byc tez uwidocznione innymi
          aspektami bo jak tak jak u mnie Uran do Saturna robi 0 stopniowy kwadrat to
          zadnego nadmiernego poswiecania sie nie ma. Czekam do konca kubka z precyzja co
          do minimetra a potem zamykam biznes i won, neeext...
        • princesswhitewolf Re: KSIEZYC W SKORPIONIE 11.05.07, 22:44
          moze jeszcze dodam ze moj domowy pan majsterkowicz jest ryba z stellum tamze(
          slonce merkury wenus saturn) i pasjami lubi sie wyjeczec bo ma ksiezyc w
          bliznietach, ale lekko go ofuknac i sie uspokaja, jak nie to tasma klejaca
          postraszyc ze zakleje dziub i zaczyna dzialac Jowiszem na asc tzn poprawia mu
          sie humor i bryka...
        • eevvaa Re: KSIEZYC W SKORPIONIE 12.05.07, 09:51

neptus napisała: -
          > Ja bym to powiedziała o Księzycu w Rybach, a nie w Skorpionie. suspicious Bardzo
          > chimeryczny Księżyc i potrafi nieźle za skórę zaleźć, bo zrozumienie go
          > przekracza mozliwości zwykłego śmiertelnika. No i te tendencje do poświęcania
          > (zwykle partnera). smile) Wszystkie wodne Księzyce są przewrażliwione. To
          > osobniki, ktore "czują mocniej".

Akurat Neptus miałam na myśli jedną osobę bardzo mi bliską, która właśnie była
          ze mną. O innych nie wypowiadam się. Wiadomo, że horoskop to nie , tylko
          Księżyc, czy Słońce.
          Uśmiech wędruje daleko...
          • neptus Re: KSIEZYC W SKORPIONIE 12.05.07, 15:06
            A mój zaplutoniony Księżyc właśnie przepracowuje praktycznie temat "Księzyc w
            Rybach". wink Na całe szczęście horoskop zawiera nie tylko Księżyc. Prawdę
            powiedziawszy, wszystkie Księżyce są okropne, bo są księżycowe (emocjonalne,
            niezrównoważone, chimeryczne i nieobliczalne)! smile)))
          • zeta23 ksiezyc w rybach 12.05.07, 15:16
            Ja akurat czuje mocno ten ksiezyc w rybach,jestem chimeryczna wydaje mi sie
            czasami i moj partner z ksiezycem w byku dzielnie to znosismile)co mnie moze nawet
            irytuje lekko bo nie umie wniknąc we wrazliwosc mojego ksiezyca. Neptun w 1
            domu mi dokłada tej wrazliwosci co jest okresami uciążliwe dla mnie, ale nie
            dla otoczenia, bo umiem sie z tzw humorami niezle kamuflowac.
            ale jednoczesnie mam duzo blizniaka i skorpiona wiec ta "dwoistosc" we mnie
            jest doskonała prawie hehe
    • lezbobimbo Re: KSIEZYC W SKORPIONIE 12.05.07, 19:27
      byk3 napisała:
      > A jakie macie opinie na temat ludzi z księżycem w skorpionie?

Jestem Solarno-Uraniczno-Asc Skorpionem, ale ludzi z Ksiezycem w moim znaku to
      sie boje (czesc Iokepine wink
      Mialam z nimi ciezkie emocjonalnie przezycia, i tylko jedna osobe spotkalam z
      takim Ksiezycem, która nie pogniotla mego wrazliwego jestestwa tym swoim
      buldozerem (zeby bylo smieszniej, ja tez mam Ksiezyc na jej Sloncu - taka
      wspólna wymiana synastryczna smile)))
      • iokepine Re: KSIEZYC W SKORPIONIE 12.05.07, 21:38
        lezbobimbo napisała:

> byk3 napisała:
        > > A jakie macie opinie na temat ludzi z księżycem w skorpionie?
        >
        > Jestem Solarno-Uraniczno-Asc Skorpionem, ale ludzi z Ksiezycem w moim znaku to
        > sie boje (czesc Iokepine wink

No cóż, mnie też słoneczne Skorpiony potrafią przytłoczyć. Prawie zawsze się
        okazuje, że moje księżycowe szczypczyki przy ich słonecznych szczypcach to
        pęseta przy kombinerkach;>

> Mialam z nimi ciezkie emocjonalnie przezycia, i tylko jedna osobe spotkalam z
        > takim Ksiezycem, która nie pogniotla mego wrazliwego jestestwa tym swoim
        > buldozerem (zeby bylo smieszniej, ja tez mam Ksiezyc na jej Sloncu - taka
        > wspólna wymiana synastryczna smile)))
        >

Gratulacje z okazji odnalezienia właściwego Lwasmile
      • neptus Re: KSIEZYC W SKORPIONIE 12.05.07, 23:41
        Spotkałam jednego mężczyznę ze Słońcem na moim Księżycu. Było, owszem, bardzo
        krótkotrwałe zauroczenie ale nigdy nie wyszlismy poza pan/pani.
        Księżyca na moim Słońcu nigdy nie trafiłam. Sama jestem ciekawa, co by z tego
        wyszło. Obawiam się, że przy takim położeniu, jakie ma moje Słoneczko, to nie
        wyszłoby z tego nic ciekawego. Jak mozna lgnąć do kogoś, kto wzmacnia 12-
        domowość? smile))))
        • arcoiris1 Re: KSIEZYC W SKORPIONIE 12.05.07, 23:53
          mam podobnie- jeżeli facet wyląduje mi Słońcem, czy w ogóle czymkolwiek na moim
          Księzycu w Wadze- jest kicha, bo to sie dla mnie zawsze zle konczy- Księzyc wł
          Dsc jest w dośc ścisłym kwadracie do osi Asc/Dsc chyba że sie wreszcie
          zrelokuję na UK i wtedy może panowie będa mogli draznic i poniewierac mój
          wrazliwy 8-domowy Księżycpluton bez wiekszych dramatów z mojej strony, bo wtsy
          pałeczke przejmie Merkury, który u mnie dobrze aspektowany i Lwiasty, wiec
          honorowy. Więc unikam Wag ostatnio.

Jedyny facet który mi wylądował Księzycem na Slońcu to pan Weres, ale jakos
          mnie w sobie nie rozkochał. wink

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka