19.11.04, 11:11
SYPIE ! ! !
przykrywa wszystko, psie nieczystości, niesprzątnięte liście, papierzyska,
wyliniałe trawniki....
moja ulubiona na Kępie pora roku
Obserwuj wątek
        • kiki_de_montparnasse Re: zima 19.11.04, 11:31
          Jestem lekko przerażona... Boję sie aż wyjść z domu - zupełnie odwykłam od
          takiej pogody. A jeszcze jestem chora - brrr! Najbardziej lubie jak już jest
          sporo sniegu (nowy nie pada) i jest taki miły mrozek, skrzypi pod butami, a
          słońce świeci. Rewelacyjna pogoda na święta. Jak dzisiaj zobaczyłam co dzieje
          sie za oknem, to zaraz jakos świątecznie mi sie zrobiło...
          • celkra Re: zima 19.11.04, 11:40
            Mam nadzieję, że będzie tak padać przez kilka dni i temperatura troszkę się
            obniży, wtedy właśnie będzie cudnie :)) A jak już napada i SK zostanie pokryta
            białym puchem, wylezę z domku i wybiorę się w plener na fotosafari po SK ;))
          • krzyk007 Re: zima 19.11.04, 13:12
            kiki_de_montparnasse napisała:

> Jestem lekko przerażona... Boję sie aż wyjść z domu - zupełnie odwykłam od
            > takiej pogody. A jeszcze jestem chora - brrr! Najbardziej lubie jak już jest
            > sporo sniegu (nowy nie pada) i jest taki miły mrozek, skrzypi pod butami, a
            > słońce świeci. Rewelacyjna pogoda na święta. Jak dzisiaj zobaczyłam co dzieje
            > sie za oknem, to zaraz jakos świątecznie mi sie zrobiło...

Ty się boisz ? A ja dzisiaj muszę z pracy wrócić na SK na rowerze.
            Ja to się dopiero boję ;-))

pzdr
            Krzych
    • rafi.raf Re: zima 19.11.04, 11:53
      niech jeszcze popada. na razie widac jeszcze jak ziemia, trawa przeswituja przez
      cienka warstwe sniegu. niech jeszcze przykryje porzadnie chodniki bo plucha sie
      robi... a ja musze z domu wyjsc.
        • altu Re: zima 19.11.04, 14:54
          hm.. tutaj jest wszystko białe.
          drzewa jeszcze nie do konca sie zabieliły..
          ale poza tym.. fajne czapy wiszą z dachów..

ojoj..
          ciekawe jak to będzie przedostać sie po pracy z Pruszkowa na Saska..
          aż nie chce mi się myślec..
          pewnie poczekam do 20 - moze mniejszy ruch będzie..
            • altu Re: Altu ? 22.11.04, 15:35
              hm. znam Palkera
              w necie i realu ;) fotosy ma super, czekam na niektóre z niecierpliwością, a
              ogladam z wypiekami..
              wspaniały facet:)

kaczka z sygnaturki jest moja, ale Palker ja tak ładnie wyostrzył..
              bo była szara i nieładna ;)
              a vievioora jest cała moja ;)
                  • altu Re: Altu !! 23.11.04, 09:23
                    właśnie przez inne forum oglądam..
                    wiewiorki moge ogladac godzinamy.
                    a najlepsze sa w Łazienkach.
                    bo w Parku Skaryszewskim, to już nic naturalnego w nich nie ma.. (domagaja sie
                    jedzenia, a jak nie dasz, to gryzą..)
                        • palker Altu & Jolu! 23.11.04, 14:55
                          az odpukałem w niemalowane, bo jak dwie piękne kobiety na raz zaczynają mnie
                          chwalic, to ani chybi deszcz bedzie padał;-)
                          Wiewióry sa z Łazienek Południowych. Z tymi, ze Skaryszewskiego, nie mam
                          dobrych układów, od czasu, jak mi jedna taka kiciasta skoczyła bez ostrzezenia
                          na plecy, podczas gdy ja byłem pogrążony w lekturze. Reszta zdjęć pochodzi albo
                          z Lasku Bródnowskiego albo ze skraju Puszczy Bolimowskiej.
                          pozdrawiam serdecznie w małym necie
                          P.
                          • altu Re: Altu & Jolu! 23.11.04, 15:37
                            hm.. póki co deszcz nie pada..
                            mam nadzieje, ze do poniedzialku nie bedzie żadnych opadów
                            hehe.. bylam dzis u pana gumiarza. kolejka siega poniedzialku.
                            jestem przerazona.
                            i prosze zadnych opadów..

a wiewiorki w Łazienkach.. hm.. są urocze..
                            co pewnie widać na zdjęciu mojej vievioory ;)
                    • krzyk007 Re: Altu !! 23.11.04, 11:04
                      > bo w Parku Skaryszewskim, to już nic naturalnego w nich nie ma.. (domagaja
                      sie
                      > jedzenia, a jak nie dasz, to gryzą..)
                      >
                      hmmm, coś w tym jest. Praskie wiewiórki są chyba bardziej bezwzględne niz inne.
                      Kiedyś byłem świadkiem jak walczyły 2 takie na drzewie i skończyło się to tak,
                      że pokonana została zrzucona na ziemię. Upadek musiał być dość mocno
                      odczuwalny, bo wiewórka wrócła na drzewo zataczając się ;-)

pzdr
                      Krzych
                      • altu Re: Altu !! 23.11.04, 15:34
                        Jesteś pewien, ze wiewiorka sie zataczala, bo.. spadła?
                        nie chce byc tutaj wojującą feministką..
                        ale moze wiewiorka damska wyrzucila z domu wiewiorke meska, bo ta (a raczej ten
                        wiewiorek) byl w stanie wskazującym na spozycie alkoholu?
                        • spaldi Praskie wiewiorki!!!! 23.11.04, 23:24
                          Obowiazkiem moim jest stanac w obronie naszych :))))))))praskich wiewiorek, gdyz
                          przez cale lato wykarmilam nie jedna razem z moim bratem.
                          Oea sa bezczelne, nie zaprzeczam, ale sa tez bezposrednie, jedza z reki, staraja
                          sie nawiazac kontakt z ludzmi, nie uciekaja, bawia sie.

Ja je poprostu pokochalam, wiec slowa zlego nie powiem:))))
    • piotrek246 Re: zima 19.11.04, 15:12
      Witam Jolu. Poniekąd w odpowiedzi na Twojego posta stworzyłem nowy wątek w
      którym można zamieszczać zdjęcia Saskiej Kępy pokrytej śniegiem. Mam nadzieję
      że pomysł się przyjmie. Pisałaś że sama chętnie wybierzesz się na "fotosafari"
      dlatego też do Ciebie kieruję te słowa. Zajrzyj na "SASKA KĘPA ZIMĄ".
      Pozdrawiam
      • shogun_smutku Re: zima 19.11.04, 19:30
        Nie wiem, no dobra wiem, bo część przeczytałem:P, jak Wam ale mnie sie podoba.
        Rozumiem Cie kiki, jak rano się kapłem, że śnieg jest, a nie było to od razu,
        kumpel mnie obudził, co dziś robie, ja, że nie wiem, pokręciłem się po domu,
        nagle bach, dotarło do mnie, jest biało!
        Od razu mnie korciło wyjść, jest .....chyba nie wolno tu używać wulgaryzmów,
        hm:>? Ale git dzis było, dosłownie tak pomyślałem"coca-cola, poczuj magie tych
        świąt", i choć coli nie pije, do świąt daleko ale magie poczułem, fajnie było,
        tylko czasami w twarz wiało, ale fajnie, naprawde fajnie, w ogóle w mieście, a
        Kępa to już poezja.....
        Oi ! :>
        pięknie....
        • spaldi Re: zima 20.11.04, 10:23
          A ja wczoraj uwiecznilam na kamerze SK cala biala i piekna!
          Pierwszy raz bede tu spedzac swieta, ale czuje, ze beda to najpiekniejsze
          swieta, jakie mialam w zyciu!
          Nie wiem, czemu jestem taka podekscytowana, bo tak naprawde nie znosze zimy!!!!,
          ale tu sie czuje wyjatkowo dobrze!!!!!

Na moim balkonie zalegaja tony sniegu, nie mniej jest na parapetach, wiec
          znajduje sie w samym srodku zimy!A widok z okna mam uroczy:"bialosniezne" dachy
          domow.
          Az nie chce sie z domu wychodzic, tak mi tu przytulnie.

Jak sie rozczulilam, dobra, znikam:)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka