anmar123
06.05.05, 14:17
Od kilku lat (2-3) mam cyklamena. Stoi na parapecie i cały czas kwitnie - bez
przerwy - lato, zima!!! Ostatnio trochę mniej i kwiatki mniejsze. I zamiast
kwiatków - chyba nasionka - owoce? Czy można go rozmnożyć a jeżeli tak to
jak? Dzięki za odpowiedź.
Anmar