Dodaj do ulubionych

stephanotis a okno północne

14.03.07, 13:08
Witam
Mam już 2 stephanotisy które pięknie rosną na oknie wschodnim i południowym.
Dostałam jeszcze jednego i postawiłam go na oknie północnym . Czy ma tam
wystarczającą ilośc światła ? Od postawienia go tam ( 1 tydż temu ) zgubił
juz 4 liście?
Obserwuj wątek
    • oka5 Re: stephanotis a okno północne 14.03.07, 17:23
      Moim zdaniem będzie mu za ciemno. Może jakoś upchniesz go innym parapecie?
      • madaj7 Re: stephanotis a okno północne 14.03.07, 19:05
        a okno zachodnie, też pewnie za mało światła?
        • oka5 Re: stephanotis a okno północne 15.03.07, 08:49
          Nie pisałaś, że masz jeszcze zachodnie. Zachodnie będzie OK.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka