madaj7
14.03.07, 13:08
Witam
Mam już 2 stephanotisy które pięknie rosną na oknie wschodnim i południowym.
Dostałam jeszcze jednego i postawiłam go na oknie północnym . Czy ma tam
wystarczającą ilośc światła ? Od postawienia go tam ( 1 tydż temu ) zgubił
juz 4 liście?