aniani3
15.03.05, 19:28
Kolega w przyszłym tygodniu jedzie do Rzymu i obiecał mi, ze przywiezie mi,
co bedę potrzebowała do decoupage.
Ale zadaje proste pytania, na które ja nie znam odpowiedzi!
1. jaki w dotyku jest papier Stamperii? gruby cienki czy cienki, jaki ma
kupić. Czy jest jak bibuła niekarbowana, czy grubszy?
2. ile kosztuje papier, bo muszę dać kasę odpowiednią. Pisałyście ze w
Bocianie arkusz jest po 8 zł duży mniejsze chyba po 6 zł. Czy to znaczy, ze
arkusz rodem z Włoch moze kosztować grosze? tzn. nie powyzej euro? Czy ktoś z
was już kupował tam papier?
3. jaki tytuł ma czasopismo o decoupage (wraz z papierem), o którym ostatnio
pisałyście i na oko ile moze kosztować?
4. gdzie szukać tych rzeczy, w kioskach? czy to są specjalistyczne sklepy
typu nasz plastyk?
Kolega jedzie do dziewczyny i mam nadzieję, że ona pomoże zrobić mu zakupy.
Będe bardzo wdzieczna za każdą odpowiedź.
Ania