bonnie-on-line
22.02.08, 01:37
Moja córeczka ma rok. 0d 3 miesięcy chodzimy na rehabilitację, jest
opóźniona ruchowo(do 9 miesiąca nie siedziała). Rehabilitacja czyni
cuda samodzielnie siedzi, wstaje. Neurolog zdiagnozowała u niej
rozwój nieharmonijny, martwię się jednak bo inni lekarze, do których
chodzimy mówią, że diagnoza jest zbyt optymistyczna. Neurolog mówi,
że nie widzi przesłanek, żeby nie nadrobiła zaległości bo widać
postępy. Pediatra widzi postępy, ale mówi, że odbiega od normy.
Czuję się skołowana nie wiem co mam myśleć i co mogłabym jeszcze
zrobić. Nie wiem jakie mamy perpektywy na przyszłość, czy mała jest
wstanie rzeczywiście wszystko nadgonić ?