Dodaj do ulubionych

Rocznica ślubu

22.09.09, 16:57
jak obchodzicie????.My myślę standartowo czyli dobre jedzonko,
alkohol,okoliczności różne, nieraz wyjazdowe bo w porze letniej nam wypada.A
tu mój siostrzeniec, poważny chłopak by się zdawało w pierwszą rocznicę z żoną
skok ze spadochronem wykonali.Każde osobno, z instruktorem spięci ale
skoczyli.No cóż , ja za żadne pieniądze, męża pytałam tez nie specjalnie
wyrywny.Ktoś może taką potrzebę odczuwa????
Obserwuj wątek
    • anoagata Re: Rocznica ślubu 22.09.09, 17:26
      W stanie wojennym próbowałam zorganizować taką trochę okrągłą rocznicę i to po
      raz pierwszy,nie wyszło potem dlugo pozostały niemile wspomnienia i już nie
      obchodzę, chyba że katorgi.
    • sagittarius954 Re: Rocznica ślubu 22.09.09, 17:36
      Misia daj spokój nie skacz oszczędź jedynego mężczyznę smile Oczywiście dla Ciebie
      jedynego smile
      Teraz to nawet nie wiem czy opłaca się coś w domu robić , w jakiejś małej
      knajpce , skromnie do 50 osób , zjesz to co nie jadasz na co dzień , napijesz
      się zmyślnych trunków i o to chodzi , i nie narobisz się nazajutrz przyjdzie ci
      tylko wspominać uroczystość .smile
      • misia007 Re: Rocznica ślubu 22.09.09, 18:08
        E tam my już w tym roku po rocznicy, ciekawam czy na skoki są wsród was
        amatorzy.To teraz zdaje się modne.Starszy Busch skakał,Gardias od pogody też i
        co nie mam odważnych????
        • bona0601 Re: Rocznica ślubu 22.09.09, 18:32
          No ja raczej ze skoków zrezygnuję , bo za młoda na razie jestem. Może tak koło
          70-siątki. Na dodatek mąż już rękę ma połamaną, to nie będę ryzykować. A poza
          tym , rocznica w lutym , to niekoniecznie pogoda sprzyjająca.
            • super222 Re: ludzie to mają pomysły 22.09.09, 18:44
              Kilka tygodni temu, cały Świat ekscytował
              się podróżą na Wenus, takiej pani, która jest
              żoną przyszłego (a może już urzędującego??)
              premiera Japonii. Byli tacy, co wierzyli.
              No bo - kurcze - jak nie wierzyć?
              • misia007 Re: skaczcie , skaczcie 22.09.09, 18:56
                No przecież napisałam na wstępie, że ja za żadne pieniądze.Tchórz jestem i to z
                lękiem przestrzeni już od drugiego piętra.Nikogo nie namawiam tylko tak z
                ciekawości pytałam bo ten mój siostrzeniec to taki spokojny grubasek, żaden
                wyczynowiec a....proszę jaka fantazja w nim drzemie.
                • sagittarius954 Re: skaczcie , skaczcie 22.09.09, 19:17
                  Skaczą póki kilka razy lina nie pęknie ,albo szelki jakiegoś cienkiego nie
                  przełamią .
                  W ramach podniesienia przyrzeczenia może powinni zakopać się w trumnie na dzień
                  na jakimś cmentarzu .
                  Latają samolotami i wesele w pogrzeb się zmienia . Fajerwerki i też wypadki są .
                  Ot fantazja i niecenienie swego życia . A może po prostu wystarczy we dwoje
                  spędzić ze sobą ten jeden dzień powspominać i posnuć na przyszłość plany. To
                  jednak za proste i banalne jak na kosmiczne czasy . W reklamie oboje idą na
                  piechotę , nieważne gdzie ,ale razem . I to w zasadzie najlepsze rozwiązanie .smile
    • czarna12.3 Re: Rocznica ślubu 23.09.09, 13:19
      Tak przy okazji rocznicy ślubu: co podarować parze z okazji 60-tej rocznicy? Nie mam pomysłu na prezent.Byłam u tej pary na 45, 50, 55-leciu i wtedy radziłam się ich bliskich, kupiłam z ich sygestią, a teraz może zaskoczyć? ale czym?
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka