wiga2008
24.09.09, 10:03
Mięso sprzed ćwierć wieku trafiło na nasze stoły
DZIENNIKARZE "UWAGI!" NA TROPIE MIĘDZYNARODOWEJ AFERY
TVN
Niemal 200 ton starego, nawet 26-letniego mięsa trafiło do polskich przedszkoli, szkół, domów starców i sklepów spożywczych. Reporterzy programu "Uwaga!" w TVN i dziennikarze szwedzkiego dziennika "Svenska Dagbladet" natrafili na trop międzynarodowej afery mięsnej.
www.tvn24.pl/-1,1620856,0,1,mieso-sprzed-cwierc-wieku-trafilo-na-nasze-stoly,wiadomosc.html
Obrzydliwość. Ile pogardy dla ludzi z chęci zysku. Słów brakuje.
Nie zjem już nigdy pierogów w ulubionej pierogarni. Brrr