26.04.10, 07:44
Polacy, obok Litwinów i Łotyszów, wypijają najmniej alkoholu spośród
wszystkich państw Unii Europejskiej.
Ciekawe kiedy uschną te głupie dowcipy o Polaku-pijaku?
Jaka nasza nowa przypadłość zajmie miejsce po opilstwie?
Obserwuj wątek
    • skrzydlate Re: Brawo 26.04.10, 09:48
      kiedy to nie o ilość chodzi a o styl, nie widzi się w krajach niektórych, mówiąc oględnie, pijanych na ulicy, u nas to standard, pijany śmierdzi w autobusie, puszcza pawia na chodniku, śpi na przystanku, leży za kioskiem, jak więc inaczej postrzegać taki naród, 9 litrów spirytku na łeb, to niezła średnia.. serio jest niewysoka? aż mną wstrząsnęło.
      • polnaro Re: Brawo 26.04.10, 11:33
        Bardzo serio.
        Wiadomość z przeglądu prasy w 3-cim programie PR.
        • sagittarius954 Re: Brawo 26.04.10, 12:22
          Już cały tydzień różne programy radiowe podawały tę wiadomość, jako taki
          cudaczny ozdobnik . Podobno coś tam z liczeniem było nie tak , nie ten sam
          sposób w każdym kraju .
          W każdym bądź razie , jest podstawa ,aby społeczeństwo polskie uznać za całkiem
          trzeźwe . Podzieliwszy to na miesiące wychodzi 0,75 litra na główkę miesięcznie
          i dziennie - 0,024 l co już nie jest takie bardzo przykuwające wzrok i działa na
          wyobraźnie smile Odwrotnie do spożycia big_grin
          • filip505 Re: Brawo 27.04.10, 17:58
            ...O,025 x 2 bo nie wszyscy pija,np dieci
            i skrzydlate,to chyba jak raz dla zdrowia.
            Egipt ma piramidy,Anglja kibicow w wiezieniach,
            niemcy swoje mercedesy,a my swoje......
            W modzie i turystyce,liczy sie wyjatkowosc,nie
            powtazalnosc,wiec kazdy na swoje.
            • polnaro Re: Brawo 27.04.10, 18:27
              Wybieram te mercedesy.
              • sagittarius954 Re: Brawo 27.04.10, 18:39
                Co kto lubi , ja tradycyjnie opowiadam się za wyspą, samotną wyspą na oceaniebig_grin
                • filip505 Re: Brawo 27.04.10, 19:46
                  ...na oceanie ci nie pomoge,
                  ale u mnie na osiedlu w gorach,
                  na jeziorach,jest kilka wysp,
                  samotnych,banany tam nie rosna,
                  ale ryb sporo,z glodu nie umzesz
                  a wieczorkiem moglbys przyplywac,
                  wplaw do mnie na male co nieco,
                  zapraszam.
                  • super222 Re: Brawo 27.04.10, 20:07
                    Filipie! I ja! I ja! Pliss...big_grin

                    Nawet nauczę sie pływać wpław.
                    Tak tu jakoś - kurcze - szaro i smutno,
                    w dodatku te wybory prezydenta.
                    Powiedz kto to wytrzyma?

                    https://i34.tinypic.com/lzd6v.jpg
                    • filip505 Re: Brawo 28.04.10, 01:22
                      ....no wiesz super ty mnie zdumiewasz,
                      przeciez dla Ciebie zawsze jest miejsce
                      w....moim sercu i domu,jak bys wolala
                      z sagim na wyspie to kupie lodke lub
                      wypije jezioro,abys mogla sucha noga
                      do mnie trafic.
                      • skrzydlate Re: Brawo 03.05.10, 16:51
                        trzeba ich ze sobą umowic, niech sie tam rybami częstują na tej wyspie.. ach.. fajnie.. juz to widze.. bo Sagi to juz sie pakuje, sama widziałam.... skarpetki zbierał, zwijał w kłębuszki i wpychał do kącika torby, żeby Super nie musiała prać, dobry człowiek, no popatrz smile
                      • super222 Re: Brawo 03.05.10, 17:10
                        filipie1
                        nie zauważyłam tego postu, dopiero teraz odpisuję.
                        A znasz bajkę o rybaku i złotej rybce? Nie? To posłuchaj.

                        Stoi rybak nad wodą i łowi ryby i jak to w bajkach bywa
                        wyciągnął złotą rybkę. - Prosi rybka... puść mnie do wody,
                        a natychmiast spełnią się twoje życzenia...3 życzenia big_grin

                        - No dobra mówi rybak - Niech w tym wiadrze woda zamieni
                        się w wódkę. Powiedziałeś, sprawdź mowi rybka. Rybak
                        skosztował, a w wiadrze wóda.
                        Rybak myśli, ale ty jesteś rybko cwana...a zamień to jeziorko
                        i niech w nim będzie tyyylko wódka. No to sprawdź - mówi
                        rybka. Wódka, jak nic wódka, woła na głos uradowany rybak.
                        I już widzi uradowane gębusie jego kamratów (kolegów).

                        Ale pozostało do spełnienia jeszcze jedno życzenie. Rybka
                        pływa wesoło a rybak myśli jak ja tu *podejść*, ale, że już
                        tej wody-wódki skosztował sporo, to zdołał jeszcze tylko
                        wyszeptać: - nnooo jak żeś taaaaka dobra, to w tej flaszczce
                        niech jesszcze bedzie wódka, i będziemy kwiiiitttaaa, help...

                        A teraz filipie na poważnie.
                        miło, że mogę zawsze liczyć na miejsce w twoim sercu.
                        Jest również wzajemność. big_grin big_grin big_grin big_grin
                        • konwaliaibez Re: Brawo 03.05.10, 19:04
                          Hmmm... jak ja lubię jak się ludziska kochają!!!https://img691.imageshack.us/img691/9685/milosc58.gif

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka