polnaro 26.04.10, 07:44 Polacy, obok Litwinów i Łotyszów, wypijają najmniej alkoholu spośród wszystkich państw Unii Europejskiej. Ciekawe kiedy uschną te głupie dowcipy o Polaku-pijaku? Jaka nasza nowa przypadłość zajmie miejsce po opilstwie? Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
skrzydlate Re: Brawo 26.04.10, 09:48 kiedy to nie o ilość chodzi a o styl, nie widzi się w krajach niektórych, mówiąc oględnie, pijanych na ulicy, u nas to standard, pijany śmierdzi w autobusie, puszcza pawia na chodniku, śpi na przystanku, leży za kioskiem, jak więc inaczej postrzegać taki naród, 9 litrów spirytku na łeb, to niezła średnia.. serio jest niewysoka? aż mną wstrząsnęło. Odpowiedz Link
polnaro Re: Brawo 26.04.10, 11:33 Bardzo serio. Wiadomość z przeglądu prasy w 3-cim programie PR. Odpowiedz Link
sagittarius954 Re: Brawo 26.04.10, 12:22 Już cały tydzień różne programy radiowe podawały tę wiadomość, jako taki cudaczny ozdobnik . Podobno coś tam z liczeniem było nie tak , nie ten sam sposób w każdym kraju . W każdym bądź razie , jest podstawa ,aby społeczeństwo polskie uznać za całkiem trzeźwe . Podzieliwszy to na miesiące wychodzi 0,75 litra na główkę miesięcznie i dziennie - 0,024 l co już nie jest takie bardzo przykuwające wzrok i działa na wyobraźnie Odwrotnie do spożycia Odpowiedz Link
filip505 Re: Brawo 27.04.10, 17:58 ...O,025 x 2 bo nie wszyscy pija,np dieci i skrzydlate,to chyba jak raz dla zdrowia. Egipt ma piramidy,Anglja kibicow w wiezieniach, niemcy swoje mercedesy,a my swoje...... W modzie i turystyce,liczy sie wyjatkowosc,nie powtazalnosc,wiec kazdy na swoje. Odpowiedz Link
sagittarius954 Re: Brawo 27.04.10, 18:39 Co kto lubi , ja tradycyjnie opowiadam się za wyspą, samotną wyspą na oceanie Odpowiedz Link
filip505 Re: Brawo 27.04.10, 19:46 ...na oceanie ci nie pomoge, ale u mnie na osiedlu w gorach, na jeziorach,jest kilka wysp, samotnych,banany tam nie rosna, ale ryb sporo,z glodu nie umzesz a wieczorkiem moglbys przyplywac, wplaw do mnie na male co nieco, zapraszam. Odpowiedz Link
super222 Re: Brawo 27.04.10, 20:07 Filipie! I ja! I ja! Pliss... Nawet nauczę sie pływać wpław. Tak tu jakoś - kurcze - szaro i smutno, w dodatku te wybory prezydenta. Powiedz kto to wytrzyma? Odpowiedz Link
filip505 Re: Brawo 28.04.10, 01:22 ....no wiesz super ty mnie zdumiewasz, przeciez dla Ciebie zawsze jest miejsce w....moim sercu i domu,jak bys wolala z sagim na wyspie to kupie lodke lub wypije jezioro,abys mogla sucha noga do mnie trafic. Odpowiedz Link
skrzydlate Re: Brawo 03.05.10, 16:51 trzeba ich ze sobą umowic, niech sie tam rybami częstują na tej wyspie.. ach.. fajnie.. juz to widze.. bo Sagi to juz sie pakuje, sama widziałam.... skarpetki zbierał, zwijał w kłębuszki i wpychał do kącika torby, żeby Super nie musiała prać, dobry człowiek, no popatrz Odpowiedz Link
super222 Re: Brawo 03.05.10, 17:10 filipie1 nie zauważyłam tego postu, dopiero teraz odpisuję. A znasz bajkę o rybaku i złotej rybce? Nie? To posłuchaj. Stoi rybak nad wodą i łowi ryby i jak to w bajkach bywa wyciągnął złotą rybkę. - Prosi rybka... puść mnie do wody, a natychmiast spełnią się twoje życzenia...3 życzenia - No dobra mówi rybak - Niech w tym wiadrze woda zamieni się w wódkę. Powiedziałeś, sprawdź mowi rybka. Rybak skosztował, a w wiadrze wóda. Rybak myśli, ale ty jesteś rybko cwana...a zamień to jeziorko i niech w nim będzie tyyylko wódka. No to sprawdź - mówi rybka. Wódka, jak nic wódka, woła na głos uradowany rybak. I już widzi uradowane gębusie jego kamratów (kolegów). Ale pozostało do spełnienia jeszcze jedno życzenie. Rybka pływa wesoło a rybak myśli jak ja tu *podejść*, ale, że już tej wody-wódki skosztował sporo, to zdołał jeszcze tylko wyszeptać: - nnooo jak żeś taaaaka dobra, to w tej flaszczce niech jesszcze bedzie wódka, i będziemy kwiiiitttaaa, help... A teraz filipie na poważnie. miło, że mogę zawsze liczyć na miejsce w twoim sercu. Jest również wzajemność. Odpowiedz Link
konwaliaibez Re: Brawo 03.05.10, 19:04 Hmmm... jak ja lubię jak się ludziska kochają!!! Odpowiedz Link