natla
26.03.11, 16:54
Jak wiecie jestem Małyszomanką. Żal mi bardzo, że już nie będę czekała na jego skoki. Mam nadzieję, że ma godnego następcę w Stochu.
Poza wynikami sportowymi, imponuje mi jeszcze skromnością i ogromną pracą nad sobą.
Sam "benefis" nie bardzo wychodzi ze względu na pogodę. Jednak tłumy żegnają go wspaniale. Ciekawe, czy się uda.