Dodaj do ulubionych

Dla regine,,,,,,,

05.04.05, 23:44
Witam. Spróbuj tu blw@ilw.org.pl
moja Pani napisała ale jak na razie bez odpowiedzi hehe
Wojciech
Obserwuj wątek
    • malwina52 Re: Dla regine,,,,,,, 06.04.05, 06:53
      Szkoda, że w takich chwilach
      wychodzi małość wielkiego człowieka
      jakim niewątpliwie jest Lech Wałęsa.
      Nie zauważa własnej hipokryzji.
      On nie slucha słów papieża,
      on chyba juz nie umie nikogo sluchac
      bo jest wsluchany w siebie.
      Probowac warto, moze internauci dotra do
      jego swiadomosci.

• vogino55 Re: malwinko ,,,,,,, 06.04.05, 09:58
          Witam.Wciąż jestem tym wzburzony.Po prostu chciał zbić kapitał polityczny na
          tym smutnym dla Nas Wydarzeniu. zerknij tu-
          forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=28&w=22407351
          ps; niektórzy będą błądzić do końca swych dni
          Już spokojny Wojciech
          • tesunia Re: malwinko ,,,,,,,/ vogino55 06.04.05, 10:09
            vogino55 napisał:

> Witam.Wciąż jestem tym wzburzony.Po prostu chciał zbić kapitał polityczny na
            > tym smutnym dla Nas Wydarzeniu. zerknij tu-
            > forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=28&w=22407351
            > ps; niektórzy będą błądzić do końca swych dni
            > Już spokojny Wojciech

dziekuje za linka,
            u nas nie przekazuja ,takich wiesci,

no!,az sie czlek buntuje w sobie,na takie zachowanie niektorychsad(
            • vogino55 Re: malwinko ,,,,,,,/ vogino55 06.04.05, 10:15
              tesunia napisała:

> vogino55 napisał:
              >
              > > Witam.Wciąż jestem tym wzburzony.Po prostu chciał zbić kapitał polityczny
              > na
              > > tym smutnym dla Nas Wydarzeniu. zerknij tu-
              > > forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=28&w=22407351
              > > ps; niektórzy będą błądzić do końca swych dni
              > > Już spokojny Wojciech
              >
              > dziekuje za linka,
              > u nas nie przekazuja ,takich wiesci,
              >
              > no!,az sie czlek buntuje w sobie,na takie zachowanie niektorychsad(
              Przykre to i smutne ale zajrzyj jeszcze tu
              forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=28&w=22407351

a to o naszej Kochanej młodzieży stanęła na wysokości
              serwisy.gazeta.pl/swiat/1,34280,2639414.html

Wojciech

• malwina52 Re: malwinko ,,,,,,, 06.04.05, 10:10
          nasza Reginka chciala mu wygarnac
          co mysli o jego zachowaniu,
          i wytlumaczyc znaczenie slowa pojednanie,
          zdaje sie ze Wojtka tez to bulwersuje
          ale nie tak latwo przeskoczyc plotki
          ktorymi sie obwarowal nasz byly prezydent,
          • malwina52 Re: malwinko ,,,,,,, 06.04.05, 10:43
            ciekawa wypowiedz pozwole sobie ja zacytowac:

Marek z Głogowa: – Do naszych polityków nie docierają słowa Papieża, mimo że
            się na nie wciąż powołują. Przykładem Wałęsa; papież mówił o przebaczaniu, a on
            nie potrafi wsiąść do jednego samolotu z Kwaś-niewskim. Zachowuje się jak
            faryzeusz! (Były jeszcze dwa telefony mówiące „o zgrzycie” Wałęsy – red).

• regine Re: Dla regine,,,,,,, 06.04.05, 12:33

Dziś rano dostałam wiadomość(niepotwierdzają jednak żadne media),że radio
      podało wiadomość-lecą w JEDNYM samolocie -razem obydwaj prezydenci na pogrzeb
      Papieża-oby to było prawdą....Też wpisywałam na tej stronie -bez
      odpowiedzi.Dziękuję -Pozdrawiam.Trzech prezydentów USA ,2-byłych i 1-pełniący
      urząd zmieszcza się w 1-jak podają telewizje-miło.
          • tesunia Re: Dla regine,,,,,,, 16.05.05, 14:00
            regine napisała:

> >Tesuniu ?Na jaką blachę i to się zmieściło???
            > >Normalną-dużą ,czy na małą tz. połówkę ???

ja upieklam na duzej 44cm x 30cm....
            akurat ilosc skladnikow pasuje.

zycze powodzenia

ja swojego nie pieklam az godzine,tylko 40 min.
            moze zalezy od pieca,wiec musisz byc czuja zeby nie przypalic.
            • fanka8 Re: Proszę Cie regine,,,,,,, 16.05.05, 19:59
              żebys (jeżeli to możliwe) przysłała na moja skrzynkę zdjecia z Izraela.
              Strasznie bym chciała tam pojechac, ale niestety w najblizszym czasie mi to nie
              grozi sad( ... wiec moze chociaz zdjecia sobie poogladam?
              Pozdrawiam i dziekuje za dowcip o kobiecie domowej (--> Antagonizmy). Ja sie
              usmiałam do łez (toz to samo życie, moje życie - mam 3 dzieci i długo
              siedziałam z nimi w domu nie pracujac), to kwintesencja nic-nie-robienia żony
              domowej. Mojego męża, który czytajac to przypomniał sobie te czasy tez bardzo
              Twoja opowiastka ubawiła. Chwała Bogu nie zadawał mi tak kretynskiego pytania,
              jak ten z anegdotki... Ale moze sobie tak myślał po cichutku?? Bo aż za bardzo
              go ubawiła ta historyjka smile))
              • regine Re: Proszę Cie regine,,,,,,, 17.05.05, 00:23
                >Nie ma sprawy -Fanko8 ,miałam to szczęście ,że byłam i na 100%,
                >Jadę tam 2 września, na 3 miesiące ,powiedz na jaki adres ,
                >na gazetępl. ,czy wp. Od jutra biorę się do pracy ,aby tylko poczta
                >wytrzymałasmile).Nigdy,w najśmielszych marzeniach ,bym nie śniłam ,że tam będę...
                >Więc chętnie podzielę się tym co posiadam...
                >Podaj tylko na ,którą pocztę.
                >Pozdrawiam serdeczniesmile)
                      • august2 Re: Kingom of Heaven 25.05.05, 05:03
                        Regina
                        Wlasnie przed chwial wrocilem z kina. Oczywiscie
                        wiesz na jakim filmie bylem -po twojemu "Krolestwo niebieskie",
                        a po mojemu "Kingdom of Heaven".
                        Fabula filmu troche uproszczona. Dla mnie ciekawy bylo
                        ze wzgldow historycznych. Jak wiesz pokazano tam epizod
                        z wojny krzyzowej, Jerozolime (znane ci swietnie z autopsji)
                        a takze Krol Tredowaty. Czy pamietsz ksiazke Kossak o tym samym
                        tytule? Jak tylko zobaczylem tego Krola w maskce od razu skojarzylem
                        z da..wno przeczytana ksiazka.
                        Okres wtedy byl okrutny, wojny w imie Chrystusa. Swietne sceny batalistyczne.
                        Taki troche Pan Wolodyjowski w mniejszej skali- pisze tu o obronie
                        Kamienca.
                        Czy planujesz zobaczyc ten film? Napewno bedzie ci sie podobal.
                        To przeciez znane ci tereny..
                        Pozdr
                        August

PS Pisze tu tutaj gdyz jakos nikt ostatnio nie chodzi do kina
                        i watek filmowy jakos sie urywa..
                        • regine Re: Kingom of Heaven 25.05.05, 12:30
                          Auguście !!!Na filmie nie byłam jeszcze ,wybieram się w niedzielę.
                          Córka była już i właśnie ,też zwróciła uwagę,na dość słabą fabułę ,ale fakty
                          historyczne bardzo ją zaintrygowały.Nie była w Izraelu jeszcze (młodsza córka).
                          Wybierają się jesienią razem ze mną,żeby wykorzystać okazję.Wojny
                          krzyżowe,prowadzone na terenie Jerozolimy ,Zakon Krzyżowców ,jego historia to
                          hobby mojego zięcia.Zwiedziliśmy wszystkie zamki,na terenie Izraela ,każdy znak
                          Krzyżowców ,został sfotografowany,mamy wspaniałą kolekcję zdjęć.Nie mogę się
                          doczekać niedzieli,aby obejrzeć ten film.Dziękuję za wiadomość,że film Ci się
                          podobał-cieszę się!!!
                    • tofika Re: Proszę Cie regine,,,,,,, 25.05.05, 10:06
                      Regino ,wyjasnic tak mocno chcialam ,
                      ze pomylilam watki i wpisalam ,do "Dobranoc"
                      >>>>> Wiktoria teraz ma ubaw ze chodze spac o 11 ej w dzien ...i taka ...
                      to przygoda z pomylek ... ale naucze sie zachowywac ...
                      jeszcze mi nie jest za poznosmile)))))pozdrawiam serdecznie ...Tofika
      • tofika Re: Dla regine,,,,,,, 29.05.05, 09:36
        Witaj Renius,
        i cudownie ze wszystko dobrze,
        dzisiaj
        pozno wstalam ,ale szybko wlaczylam komputer,
        bo wczoraj po upale za wczesnie zasnelam,
        nie doczekalam wieczorem na wiadomosc od Ciebie.
        Dzis juz poczytalam i wiem jak i co ,
        absolutnie nie dziwie sie ,ze po tak dlugich wyczerpujacych badaniach
        zapragnelas zasnac ,ale to byl sen juz kojacy Twoje niepokoje i bbb leczniczy
        dla organizmu,naturalny sen moze czynic cuda .
        Pozdrawiam -Tofika

• fanka8 Re: Dla regine,,,,,,, 30.05.05, 23:02
              Oj, Regine, ja też nie byłam na bieżąco... Udało mi się z rozżarzonego
              Wrocławia uciec w piatek i do niedzieli byłam odcięta od Gawiarenki (ale za to
              w chłodnym lesie smile))
              Cieszę się, że Twoje kłopoty się jako tako rozwiązały, ale uważaj na siebie w
              te straszne upały!!
              Podobno jutro ma juz byc lepiej, ale nie wiadomo na jak długo.
              Pozdrawiam
              f-ka
                • regine Re: Dla regine,,,,,,, 31.05.05, 00:20
                  Dobre marzenia masz Yoanno!!!Zawsze o tym marzę...
                  Wszystkim ZDROWIA!!! Bo to ono ,jest naważniejsze w życiu .
                  Przekonałam się o tym,gdy chorowali i chorują najbliżsi mi,
                  oraz gdy zaczyna brak jego mi też doskwierać!!!
                  Być zdrowym -znaczy być szczęśliwym i bogatym!!!!
                  • tofika Re: Dla regine,,,,,,, 02.06.05, 17:15
                    Witaj Regino,nie szkodzi ,ze nie przyslalas ,ja nadal nie umiem niektorych
                    spraw tu w kompie ,,wiec tez nie dotrzymalam slowa --ale postaram sie i Ci
                    podesle smile))ale glosow przyrody nasluchalam --co tam sie dzieje nad woda ,jakie
                    spiewy ,rozmowy ptasie, sznury wciaz rozkrzyczanych zurawi-wyraznie maja swoje
                    bardzo powazne dylematy ,kaczek dzikich i plynacych i lecacych .. super ..mowie
                    Ci Reginko
                    Wszystko dobrze , teraz wrocilam do domu,
                    pobylam rekreacyjnie na dzialce
                    a pozniej przez wiele godz lapalam z mezem ryby tak do towarzystwa i bardzo
                    chcialam zlapac suma jak przed 33 laty zaraz po slubie mi sie udalo,
                    ale dzis nie ..pewnie innym razem ,pogoda byla dziwna bo co ruszpadal deszcz
                    bylo zimno ,a zaraz potem znow piekna sloneczna pogoda,,jakos komary zbytnio
                    mna dzis nie interesowaly-tylko ubieralam to znow bylo za
                    goraco...drobnostka.Poczta nie moze cos mi sciagnac ..pewnie od Ciebie ...i mam
                    do ciebie prosbe --czy widzialas jak ja ci w ktoryms meiliku napisalam moje gg??
                    juz mam od Ciebie ...dziekuje ci pa ... zycze zdrowia ... to jest
                    najwazniejsze wrazenia z ogladanych zdjec przysle Ci mailem ok?pa

• regine Re: Dla regine,,,,,,, 02.06.05, 17:53
                      Tofiko wysłałam Ci 2 listy,opisy pójdą na gg,bo poczta ,tak mi działa ,ze lich
                      mnie bierze dziś
                      .Dobrze ,że choć zdjęcia wysyła,może wieczorkiem ,Ci napiszę?O której pędzisz
                      do łóżeczka?
                      • tofika Re: Dla regine,,,,,,, 02.06.05, 18:30
                        mam juz wszystkie zdjecia ..narazie poogladalam_
                        ,,bbbbbbb ci jestem wdzieczna ,(gg moje jest wciaz wlaczone)
                        a ze mam duzo pracy w kuchni,
                        wiec powiem ci na uszko ,ze jak bede sama w domu to....
                        bardzo dokladnie przypatrze ,
                        ja nie spie raczej wczesnie , czasem zdarza ...
                        i z dziecmi czesto dopiero wieczorem mam kotakt ,
                        wiec pisz jak tylko znajdziez czas .
                        Trzymaj sie .... twarde z nas osobki ..nie poddajemy sie ..oksmile)))
      • august2 Re: Dla regine,,,,,,, 25.06.05, 03:52
        Wcale nie zginalem ale po prostu czasami
        nie chce mi sie ( niestety) pisac. Chyba
        zapominasz Regina ze ja pracuje i zajmuje sie tez domowymi
        sprawami, czyli to w sumie 2 prace a gdzie relaks?
        Zajrzyj do skrzynki.
          • danurn Re: Dla regine,,,,,,, 25.06.05, 21:40
            Ja tam przedkładam Aszu. Przypominam sobie z tokajem taką przygodę. Dawqno temu
            zaprosiłam przyjaciółkę i otwieram butelkę wspaniałego tokaju. Sama w domu, bez
            chłopa, ani rusz nie można korka ruszyć. Nie poddałam się jednak, wcisnęłam
            korek do środka i wypiłyśmy. Wino było wspaniałe.
          • regine Re: Dla regine,,,,,,, 26.06.05, 01:03
            Bardzo rzadko piję alkohole,właśnie zajrzałam do barku,ot tak z ciekawości...
            I co widzę???Stoi butelka Szamorodni smile))Więc zapraszamsmile))
            Dzieci z różnych podróży,przywożą różne napitki...Barek jest pełensmile))
            Różności...adresu nie podaję ,bo chętni by tu w kolejce stalismile)
            Ja czasami,jak mam chęć,to piję do monitora pół lampki białego wina...
            A więc zdrowia!!!
              • regine Re: Dla regine,,,,,,, 26.06.05, 01:46
                Więc pijmy!!!Do monitorów!!!Zaeaz kończę ,bo mi tu błyska już mocno
                i mruczy strasznie burza.Może jak uda mi się zsnąć ,to mnie nie obudzi...
                Na zdrowie Fanko!!! Bo picie bez toastów ,to pijaństwosmile))
                Może jutro będzie lepiej,głowa do góry!!!
                Spokojnej nocy!!!
                    • natla Re: Dla regine,,,,,,, 29.06.05, 23:48
                      Wojtusiu, zupełnie nie rozumiem, dlaczego te radyjka są akurat na wątku dla
                      Reginy???? wink)))))))))))))))))
                      Regina!! Kłaki Ci powyrywam...................wink)))))))))))))))))
                      • vogino55 Re: Dla regine,,,,,,, 29.06.05, 23:56
                        Tylko sie nie bijcie(wink))))))
                        Gdybym wrzucił w inny watek mogły by ujść uwadze wszystkich,,,,
                        Regine jakis kask lub chociaż kapelusik słomkowy na głowę,,,
                        Co ja narobiłem ,,,(sad((((( strach się bać (wink))))))
                          • regine Re: Dla regine,,,,,,, 30.06.05, 00:12
                            A co do stronek - Dziękuę Wojtku!!!W swoim imieniu...
                            Ty jesteś takim "szperaczem",jak widzę komputerowymsmile))
                            Zawsze coś miłego znajdziesz i dla ucha i dla duszy smile))
                            Natla niech Ci sama podziękuje,bo na 100% jestem pewna ,że słuchała lub jeszcze
                            słuchasmile)))
                            • wiktoria53 Wojtek 30.06.05, 10:03
                              Dziękuję za radio Mirusia.Piękne sentymentalne piosenki. Szczególnie wzruszyła
                              mnie piosenka "Matko moja ja wiem". Słyszałam ją kiedyś w TV w wykonaniu
                              B.Ładysza śpiewał chyba ze swoją żoną -przepieknie!Łza się w oku kreci.
                                    • krista57 Re: Do Regine 29.07.05, 20:19
                                      Regino,zaczęlam własnie robic parzone wiśnie według Twego przepisu.
                                      Jak zrozumialam przez 4 dni powtarzac czynnosc:odlac sok,dodac 1/2 kg cukru
                                      zagotowac,zalac wisnie.
                                      Czy na 3 kg trzeba aż 3 kg cukru ?
                                      • regine Re: Do Regine 29.07.05, 21:52
                                        Burzę przeżyłam...Okropność, taką burzę pamiętam jeszcze z dzieciństwa...
                                        Drzewa wprost leżały na ziemi ,skrzynki sąsiadów fruwały po osiedlu, nigdzie po
                                        burzy nie wychodziłam jeszcze, ale jutro sprawdzę zniszczenia tu u siebie .
                                        W samej Warszawie....dołączam artykuł,ale córka po burzy przejeżdżała przez
                                        stolicę to poprzewracane przystanki ,połowa stolicy nie ma światła...
                                        Ciekawe co nam przyniosą następne dni...
                                      • regine Re: Do Regine 29.07.05, 22:11
                                        Kristo,aż tyle cukru na 3 kg wiśni nie używam.Na 3 kg owoców jakieś 1,5 kg
                                        wystarczy w zupełności.Wsypuj po niecałe pół kg.
                                        A na jakieś 6-7 kg wiśni, używam około 2,5 do 3 kg cukru.
                                        Do pierwszego gotowania 1,5-2 niepełne szklanki, do 2 też tyle dodaję do soku,
                                        który zagotowuję i zalewam gorącym wiśnie.Tak robię 3 razy .Za czwartym razem
                                        zlewam sok, zagotowuję go zalewam wiśnie i zagotowuję, dodając jakąś szklankę
                                        cukru na Twoje 3kg.Zagotowuję razem,wyławiam łyżką gorące wiśnie do słoików,
                                        uciskając łyżką, zalewam gorącym sokiem i stawiam gorące do góry dnem.Na drugi
                                        dzień, wycieram dokładnie zimne słoiki przylepiam nalepkę z napisem, no i datą.
                                        Stoją tak po kilka lat.Są pyszne do wszystkiego ,po odlaniu soku.Pozostały sok
                                        zlewam do małych słoiczków, używam do budyniu, piwa na gorąco lub do wody do
                                        picia.
    • bryza102 Re: Dla regine,,,,,,,od Bryzy 07.09.05, 17:03
      Wszystkiego najlepszegoRegino!
      Niestety,mam problem z pocztą,blokuje mi się,nie mogę wysłać listu,jestem cała
      nerwowa,zaległa poczta czeka...Jutro przyjdzie syn sąsiadki i poustawia co
      trzeba,sama nie wiem gdzie leży problem Odpiszę napewno,jak tylko komp będzie
      sprawny! Pozdrawiam serdecznie!
      • august2 Re: Dla Regine 07.09.05, 21:07
        ..z kalendarza PWN...
        Regina
        Imię pochodzące od łacińskiego wyrazu regina 'królowa'. Jako imię chrzestne
        stanowi aluzję do określenia Matki Boskiej Królowej Niebios (Regina Coeli).
        Na liście polskich imion ułożonej według liczby nadań zajmuje 127. pozycję.

Wszystkiego najlepszego dla "krolowej Forum"

August
        • regine Re: Dla Regine 07.09.05, 23:02
          No nie lezki mi az leca tylu zyczen juz bardzo dawno nie otrzymalam smile)
          Naprawde braknie mi slow na podziekowanie....
          Wiec wszystkim z calego serca dziekuje za zyczenia i pamiec !!!
          Zyczenia jednak ostatnio mi sie spelniaja ...Oby tak dalej a to dzieki Wam,
          kochanym ,nieznanym ludziom.
          Wiec Auguscie masz racje ,tak nazwal mnie tata ,jako swa pierwsza corke ,bylam
          jego krolowa....Bo Rex - krol, a Regina krolowa.Rzadkie to imie i dziekuje mu
          za nie.
          • danurn Re: Dla Regine 07.09.05, 23:16
            Wszystkiego najlepszego w dniu Twoich imienin, samych serdeczności, życzę
            zdrowego dotrwania do jakiegoś ochłodzenia . Rób dużo zdjęć, a zwłaszcza mnie
            ciekawi widok Morza Martwego. Czy wygląda jak zwykłe morze? Czy się w nim
            kąpałaś?
                • tesunia Re: Dla Regine 30.09.05, 21:55
                  nareszcie Cie reginko znalazlam na drugiej stronie,
                  a szukalam az na 20smile)

nie skrbie,nie dostalam zadnych fotek,
                  bede wdziecza i z radoscia obejzesmile)
                  dzieki za pamiec.
                  • tesunia Re: Regine 02.10.05, 14:06
                    doszlo,doszlo...
                    i dzis rano obejzalam....
                    naprawde egzotyka dla europejczyka,
                    piekne sa po prostu nie wspominajac o juz o Tobie...
                    pozdrawiam z usciskami i caluskamismile)
                      • maladanka Re: Regine 03.10.05, 19:10
                        Reniu - znam ten ból,nie cierpię laptopa, mam swojego gruchota nareszcie,
                        ale..ale znowu wejście na forum to jak wspinaczka,trwa i trwa...
                        Jak się uda to zajrzyj na wątek o podróżach - może zainteresuje Twoich
                        podrózników i Ciebie bo wiem,że turyści z Was okrutni smile-link tam podrzuciłam
                        A listonosz kiedyś dojdzie, np.dzis dostałam smsy,które "szły" 4 dni, a tylko
                        40 km do mnie miały
                        • natla Re: Regine 10.10.05, 09:56
                          Reginko, coś Cie w tym Izraelu pokąsało?Tak z rana?? Jak ja Cie widziałam przy
                          ognisku, to rezta towarzycha też. Tylko krótko byłaś i w tym problem....smile))
                          • fleur1 Re: Regine 10.10.05, 15:51
                            Reginko juz wrócilam, Targi byly OK, nawet wystepowalam jako tlumacz
                            i zarobilam zielone pieniazki. Z noclegiem nie bylo problemu,
                            mialam pokoj w nowym hotelu Campanille przy Towarowej,
                            tuz przy dworcu Ochota, potem MAZURY kilka dni
                            i wizyta u mojej rodziny aby powrocic do sprawy pogryzienia
                            mnie kilka lat temu przez psy (napisalam o tym w watku o zwierzetach).
                            Zaliczylam tez na kilka dni Tomaszow Mazowiecki i juz jestem u siebie.
                            A co w naszym Izraelu? Wiem ,ze juz sa swiezutkie grapefruity,
                            jak zobaczysz w sklepie takie piekne zielone z napisem Jaffo
                            (maja nalepke wszystkie i Gilboa to sa z mojego znajomego gaju.
                            Zazdroszcze Tobie ciepelka ale u nas jest jeszcze slonecznie i cieplo.
          • fleur1 Pozdrawiam Ciebie Reginko. 25.01.06, 11:08
            W moim mieście dzisiaj w słońcu - 5 st.,
            trochę widać góry, ale nad kotliną wisi mgła,
            to efekt ogrzewania, pełno dymów i dymków
            unoszących sie nad kominami.
            Życze Tobie zdrowia kochana koleżanko.

<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<
            "La vita e' bella"... sempre
    • bryza102 Re: Dla regine,,,,,,, 10.11.05, 01:15
      Reginko,dostałam Twój list,odpisałam,nie wiem czy "wyszedł",czy dotarł do
      Ciebie,bo do Nelly2402/w wiadomej sprawie/ wysłałam ale się wrócił/?/.Zaglądnę
      jutro na forum,zamieść - jeśli można tam info dla mnie,o ile nie dotarł mój
      list...
      Pozdrawiam,G.
    • bryza102 Re: Dla regine,,,,,,, 10.11.05, 15:25
      Reginko,wynika z tego że dostałaś mój list,tak?Niestety,jak pisałam na ten
      który podałaś adres - list wrócił! Przekaż więc proszę dalej to co przesłałam
      Tobie.Nie wiem co z moją pocztą,nie mogę dojść co jest grane...chyba założę
      sobie gdzie indziej/powiadomię/Pozdrawiam,G.
      • tofika Re: Dla regine,,,,,,, 21.11.05, 20:28
        Reginkosmile),
        tak pomyslalam,ze mycie okienek odezwalo, i zle sie czujesz...
        a ja z samego rana liscik poslalam Ci z nowiutkim gg nr.. ale pewnie na poczte
        nie poszlas,bo tak zimno...
        wiec wczoraj ,skyp przestal dzialac ,,i natychmiast mialam syna na .. mowieniu,,
        po powrocie zza granicy..
        a ja nie wiem,gdzie te wszystkie rady,,jak zapobiegac,, itp,,mowilas ,,ze
        Wojciech ,,cos pisal..jak zabezpieczyc,, chcialam poczytac i nikak nie smagu
        znajsci... ale ..jak masz ochote lezec to nie szukaj...
        ja musze karteczke znalezc Twojego gg,, no dobra ..wypij cos jeszcze pod pyze..
        na ta nocna rozgrzewkesmile))))zdroweczka zycze...