konrado80 25.02.05, 11:47 gdzie trzeba napisac zeby zmienili moderatora danego forum??? nie chodzi o Ciebie tylko o pascala z forum mezczyzna Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
anula001 Konrad 25.02.05, 11:50 na dole jest zglos problem okienko, wiec moze tam,co??? Odpowiedz Link
konrado80 Re: Konrad 25.02.05, 11:54 ale wtedy zglosze problem jemu a ja chce zglosic temu komus nad nim bo mnie zdenerwowal Odpowiedz Link
anima Re: Konrad 25.02.05, 11:59 konrado80 napisał: > ale wtedy zglosze problem jemu > a ja chce zglosic temu komus nad nim > bo mnie zdenerwowal nie wywiązuje się ze swoich obowiązków? Odpowiedz Link
konrado80 Re: Konrad 25.02.05, 12:26 w pewnym watku o pilce noznej i klubach napisalem ze nie lubie jednego klubu za to ze uwazam go za faszystowski, a on skasowal ten post i jeszcze jeden a po jakims czasie skasowal caly watek, wiec go troche postraszylem i powiedzialem jemu zeby odpowiedzial na moje pytania dlaczego tak zrobil bo nie zlamalem regulaminu a on nawet nie potrafil mi odpowiedziec na te pytania tylko kasowal moje watki i powiedzial zebym napisal do niego na priva ale rano bo jestem pod wplywem alkoholu (bo w jednym poscie powiedzialem ze musze isc do WC bo pilem piwo), a bylem po dwuch piwach ktore nawet mnie nie ruszyly Odpowiedz Link
jumar1 Ooooj Konrad:-) 25.02.05, 18:24 Chyba każdy z nas przechodził przez te "udreki" z PascalinoPP Wział sobie za bardzo do siebie funkcje moderatora i moderuje,a moderuje ...a jak zapytasz go o powód usunięcia watku...odpowiada,że na forum mężczyzna nalezy pisac tylko o sprawach mężczyzn!!! ...hahahahha...lecz jeśli chcesz,dajmy na to porozmawiać o sexie to kasuje wątek i odsyła na forum dla dorosłych) ...szkoda czasu.radze przywyknac do niektórych wyrazów które byc moze ciezko mu się kojarzą bo jest na nie wyczulonynp.faszystowski-jak juz wspomniałes Pzdr. Jumar Odpowiedz Link
konrado80 Re: Ooooj Konrad:-) 25.02.05, 18:27 ale ja frajerowi tego nie daruje zadarl nie z tym co trzeba napisalem jednego maila ale nie dostalem odpowiedzi wiec teraz napisze o zmiane moderatora Odpowiedz Link
jumar1 Re: Ooooj Konrad:-) 25.02.05, 18:30 Kiedys ktoś mi napisał: ...O,naiwności!! ..lepiej zbastuje,bo rozczarujesz sie wielkim światem) Odpowiedz Link
konrado80 Re: Ooooj Konrad:-) 25.02.05, 18:36 juz zapozno bo juz napisalem do agory o zmiane moderatora zreszta na jakims forum juz byla zmiana moderatora Odpowiedz Link
anima Re: Konrad 25.02.05, 12:00 może tutaj coś znajdziesz: forum.gazeta.pl/forum/1,47474,1919896.html Odpowiedz Link
maraiss Re: Konrad 25.02.05, 17:54 bezczelny ten pascal robiąc z ciebie pijaka)) a taki ładny francuski nick ma.... Ps: jezeli chcesz zmiany moderatora to pisz na adres forum.abuse@gazeta.pl )) Odpowiedz Link
konrado80 Re: Konrad 25.02.05, 17:57 juz napisalem ale zeby mi w koncu odpowiedzieli czemu skasowal moje posty Odpowiedz Link