25.02.05, 11:47
gdzie trzeba napisac zeby zmienili moderatora danego forum???
nie chodzi o Ciebie smile
tylko o pascala z forum mezczyzna
Obserwuj wątek
    • anula001 Konrad 25.02.05, 11:50
      na dole jest zglos problem okienko, wiec moze tam,co???
      • konrado80 Re: Konrad 25.02.05, 11:54
        ale wtedy zglosze problem jemu
        a ja chce zglosic temu komus nad nim
        bo mnie zdenerwowal
        • anima Re: Konrad 25.02.05, 11:59
          konrado80 napisał:

          > ale wtedy zglosze problem jemu
          > a ja chce zglosic temu komus nad nim
          > bo mnie zdenerwowal

          nie wywiązuje się ze swoich obowiązków?
          • konrado80 Re: Konrad 25.02.05, 12:26
            w pewnym watku o pilce noznej i klubach napisalem ze nie lubie jednego klubu za to ze uwazam go za faszystowski, a on skasowal ten post i jeszcze jeden
            a po jakims czasie skasowal caly watek, wiec go troche postraszylem i powiedzialem jemu zeby odpowiedzial na moje pytania dlaczego tak zrobil bo nie zlamalem regulaminu a on nawet nie potrafil mi odpowiedziec na te pytania tylko kasowal moje watki i powiedzial zebym napisal do niego na priva ale rano bo jestem pod wplywem alkoholu (bo w jednym poscie powiedzialem ze musze isc do WC bo pilem piwo), a bylem po dwuch piwach ktore nawet mnie nie ruszyly
            • jumar1 Ooooj Konrad:-) 25.02.05, 18:24
              Chyba każdy z nas przechodził przez te "udreki" z Pascalinotongue_outPP
              Wział sobie za bardzo do siebie funkcje moderatora i moderuje,a moderujesmile
              ...a jak zapytasz go o powód usunięcia watku...odpowiada,że na forum mężczyzna
              nalezy pisac tylko o sprawach mężczyzn!!!
              ...hahahahha...lecz jeśli chcesz,dajmy na to porozmawiać o sexie to kasuje wątek
              i odsyła na forum dla dorosłychsmile)

              ...szkoda czasu.radze przywyknac do niektórych wyrazów które byc moze ciezko mu
              się kojarzą bo jest na nie wyczulonysmilenp.faszystowski-jak juz wspomniałessmile

              Pzdr.
              Jumar
              • konrado80 Re: Ooooj Konrad:-) 25.02.05, 18:27
                ale ja frajerowi tego nie daruje
                zadarl nie z tym co trzeba
                napisalem jednego maila ale nie dostalem odpowiedzi
                wiec teraz napisze o zmiane moderatora
                • jumar1 Re: Ooooj Konrad:-) 25.02.05, 18:30
                  Kiedys ktoś mi napisał:
                  ...O,naiwności!!
                  ..lepiej zbastuje,bo rozczarujesz sie wielkim światemsmile)
                  • konrado80 Re: Ooooj Konrad:-) 25.02.05, 18:36
                    juz zapozno bo juz napisalem do agory o zmiane moderatora
                    zreszta na jakims forum juz byla zmiana moderatora
        • anima Re: Konrad 25.02.05, 12:00

          może tutaj coś znajdziesz:
          forum.gazeta.pl/forum/1,47474,1919896.html
          • maraiss Re: Konrad 25.02.05, 17:54
            bezczelny ten pascal robiąc z ciebie pijakasmile))
            a taki ładny francuski nick ma....

            Ps: jezeli chcesz zmiany moderatora to pisz na adres
            forum.abuse@gazeta.pl smile))
            • konrado80 Re: Konrad 25.02.05, 17:57
              juz napisalem ale zeby mi w koncu odpowiedzieli czemu skasowal moje posty
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka