08.12.05, 18:09
coz by tu porobic?wink))
Obserwuj wątek
    • mariolka99 Re: Wolne 08.12.05, 18:28
      Odpowiedź jest jedna:poopierdalac się;D
      • anula001 Re: Wolne 08.12.05, 18:30
        i wlasnie to zamierzam, nalezy mi siebig_grin
    • bogulo Re: Wolne 08.12.05, 18:28
      a ile tego wolnego wacpanna masz?
      • anula001 Re: Wolne 08.12.05, 18:31
        1 wieczorekwink
        • mariolka99 Re: Wolne 08.12.05, 18:35
          W sam raz na małe opierdalanko;]
          • anula001 Re: Wolne 08.12.05, 18:36
            trzeba sie netem nasycic, bo od poniedzialku przymusowe odciecie 2-3 dnioweuncertain
    • gosialska Re: Wolne 08.12.05, 20:38
      Ja dopiero wróciłam ale tez nie zamierzam nic specjalnego robicwink Ot tak sobie
      nic porobiębig_grinD
      • bogulo Re: Wolne 09.12.05, 09:27
        i sa jednak osoby szczesliwe na tem swiecie, opierdalajace sie, nic nierobiace,
        ehhh zazdrosc zjada czlowieka od srodka
        • anula001 Re: Wolne 09.12.05, 09:28
          mhm, nawet jesli tego opierdzielania sie jest 1 wieczorwink)
          Trzeba sie cieszyc z tego, co sie ma, prawda?smile
          • bogulo Re: Wolne 09.12.05, 09:41
            NIE
            nalezy 50% oddac mnie, tez sie chce poopierdalac smile
            • anula001 Re: Wolne 09.12.05, 09:55
              teraz Cie dobije - mam wolny caaaaaaly weekend i bede sie obijacsmile
              • bogulo Re: Wolne 09.12.05, 14:26
                to byl cios ponizej pasa! uncertain
                ze zgryzoty caly weekend bede pil - a Ciebie obciaze rachunkiem za alkohol tongue_out

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka