anula001 Re: Wolne 08.12.05, 18:36 trzeba sie netem nasycic, bo od poniedzialku przymusowe odciecie 2-3 dniowe Odpowiedz Link
gosialska Re: Wolne 08.12.05, 20:38 Ja dopiero wróciłam ale tez nie zamierzam nic specjalnego robic Ot tak sobie nic porobięD Odpowiedz Link
bogulo Re: Wolne 09.12.05, 09:27 i sa jednak osoby szczesliwe na tem swiecie, opierdalajace sie, nic nierobiace, ehhh zazdrosc zjada czlowieka od srodka Odpowiedz Link
anula001 Re: Wolne 09.12.05, 09:28 mhm, nawet jesli tego opierdzielania sie jest 1 wieczor) Trzeba sie cieszyc z tego, co sie ma, prawda? Odpowiedz Link
anula001 Re: Wolne 09.12.05, 09:55 teraz Cie dobije - mam wolny caaaaaaly weekend i bede sie obijac Odpowiedz Link
bogulo Re: Wolne 09.12.05, 14:26 to byl cios ponizej pasa! ze zgryzoty caly weekend bede pil - a Ciebie obciaze rachunkiem za alkohol Odpowiedz Link