Dodaj do ulubionych

Chce mi się...

17.08.07, 23:10
pogadać smile
Normalnie obgadać miniony właśnie dzień
A nie mam do kogo gęby otworzyć
Już nawet sierściuch zasnął i odwrócił się ogonem
Obserwuj wątek
    • sorrento_8 Re: Chce mi się... 17.08.07, 23:14
      mów... smile
      mój dzień był ciężki bo ostatni przed urlopem
      a Twój?
      • sottobosco Re: Chce mi się... 17.08.07, 23:19
        mój... długi strasznie, noc zeszła spędzona na wsłuchiwaniu się w bzyczenie
        jakiegoś komarzego partyzanta który nie dał się złapać, obowiązki codzienne
        odrobione w pośpiechu w oczekiwaniu na wieczór a wieczór... no cóż, nie było na
        co czekać smile
        • barimbowa Re: Chce mi się... 17.08.07, 23:21
          Zawsze jest na co czekać smile Choćby na świt kiedy nie można zasnąć.
          • sorrento_8 Re: Chce mi się... 17.08.07, 23:25
            życie to ciągłe czekanie, na coś lub na kogoś...
            • cafe_girl Re: Chce mi się... 17.08.07, 23:27
              sorrento_8 napisała:

              > życie to ciągłe czekanie, na coś lub na kogoś...

              a na najlepsze podobno czeka się najdłużej...
              • sorrento_8 Re: Chce mi się... 17.08.07, 23:29
                bo wtedy smakuje najlepiej?
                czy im dłużej się czeka, tym mniejsza rzecz może sprawić dużą radość?
                • cafe_girl Re: Chce mi się... 17.08.07, 23:41
                  sorrento_8 napisała:

                  > bo wtedy smakuje najlepiej?
                  > czy im dłużej się czeka, tym mniejsza rzecz może sprawić dużą
                  radość?

                  może jedno i drugie? a może to tylko taka pseudomotywacja do
                  cierpliwego czekania...
                  • sorrento_8 Re: Chce mi się... 17.08.07, 23:42
                    o pseudomotywacja! to chyba będzie moje kolejne imię wink
                    • cafe_girl Re: Chce mi się... 17.08.07, 23:45
                      sorrento_8 napisała:

                      > o pseudomotywacja! to chyba będzie moje kolejne imię wink

                      a czemuż to? smile
              • sottobosco Re: Chce mi się... 17.08.07, 23:30
                cafe_girl napisała:
                > a na najlepsze podobno czeka się najdłużej...

                specyficzny sposób podnoszenia na duchu smile
                a ja chcę tu i teraz, potrzebuję wink
                • cafe_girl Re: Chce mi się... 17.08.07, 23:39
                  sottobosco napisała:

                  > specyficzny sposób podnoszenia na duchu smile
                  > a ja chcę tu i teraz, potrzebuję wink

                  miało być gadanie a nie podnoszenie na duchu tongue_out
                  • sottobosco Re: Chce mi się... 17.08.07, 23:43
                    wiesz, współcześni wynaleźli super określenie: 2w1 smile
                    pasuje do wszystkiego, nie tylko do szamponu smile
                    • barimbowa Re: Chce mi się... 17.08.07, 23:49
                      W wątku się gada a sotto będzie się podnosić między postami smile
                      Na duchu oczywiście smile
                    • cafe_girl Re: Chce mi się... 17.08.07, 23:54
                      jakoś mi z Twoich wypowiedzi nie biła potrzeba podnoszenia na duchu,
                      ale spoko jak trzeba to mogę podnosić wink
                      • sottobosco Re: Chce mi się... 17.08.07, 23:57
                        jest dobrze smile
                        nieświadome podnoszenie na duchu jest bardziej skuteczne niż takie w
                        stylu:"uwaga, teraz Cię podnoszę" wink
                        • barimbowa Re: Chce mi się... 18.08.07, 00:07
                          E, ja w przenośni mówiłam smile Najbardziej nie lubię świadomego głaskania po głowie a nie robię drugiemu co mnie niemiłe smile Padło raz zdanie o podnoszeniu i przenośnie się odniosłam wink
                          • sottobosco Re: Chce mi się... 18.08.07, 00:10
                            smile
                            ależ nie mam nic przeciwko świadomej rozmowie o podnoszeniu, w której wyrazić
                            mogę osobistą słabość do podnoszenia nieświadomego wink
                            • barimbowa Re: Chce mi się... 18.08.07, 00:20
                              ależ ja nie wzięłam tego wcale do siebie wink
                              • sottobosco Re: Chce mi się... 18.08.07, 00:22
                                to dobrze bo nie było to personalnie do Ciebie smile
                                dzięki za pogadanie, dobranoc na dziś smile
                                • barimbowa Re: Chce mi się... 18.08.07, 00:24
                                  smile

                                  Dobranoc.
        • sorrento_8 Re: Chce mi się... 17.08.07, 23:26
          no własnie komary, niech mi ktoś wyjaśni - czemu one są takie
          głośne? smile
          • sottobosco Re: Chce mi się... 17.08.07, 23:28
            i ten specyficzna skala dźwięków które wydają ich skrzydełka nocą
            brrr...
    • color Re: Chce mi się... 17.08.07, 23:17
      gg jest do gadania wink
      • barimbowa Re: Chce mi się... 17.08.07, 23:18
        gg jest do podziemnego gadania smile
      • sottobosco Re: Chce mi się... 17.08.07, 23:20
        moje gg śpi, wszyscy chyba poznajdowali sobie inne zajęcia na dzisiejszy wieczór
        • barimbowa Re: Chce mi się... 17.08.07, 23:23
          Moje też. Nie umiem rozmawiać z kilkoma osobami naraz - zawsze mam wrażenie że cos gdzieś przeoczę/przesłyszę... Poza tym... e, nieważne. Leonidy są smile
          • color Re: Chce mi się... 17.08.07, 23:29
            barimbowa napisała:

            > cos gdzieś przeoczę/przesłyszę... Poza tym... e, nieważne. Leonidy są

            ale niestety niebo zachmurzone uncertain
            • sottobosco Re: Chce mi się... 17.08.07, 23:32
              color napisał:
              >
              > ale niestety niebo zachmurzone uncertain
              aż otworzyłam okno ( z komarami powalczę później smile)
              u mnie chmur nie ma, mogę wyciągać listę życzeń smile
            • barimbowa Re: Chce mi się... 17.08.07, 23:42
              U mnie troszkę tylko. Wypatruję i czekam na lepszy widok.
              • sorrento_8 Re: Chce mi się... 17.08.07, 23:44
                aż wygoniłyście mnie na balkon smile
                niestety nadal zachmurzone, a jak tak lubie sierpniowe niebo i zimno
                przeokrutnie
                • barimbowa Re: Chce mi się... 17.08.07, 23:47
                  Nie jest ciepło - fakt. Dlatego wychodzę co jakis czas tylko na balkon.
                  I tak od pocieszania zeszliśmy na rozmowę o pogodzie wink))
      • cafe_girl Re: Chce mi się... 17.08.07, 23:26
        color napisał:

        > gg jest do gadania wink

        a forum jest do czego? smile
        • barimbowa Re: Chce mi się... 17.08.07, 23:42
          Do podnoszenia na duchu smile
    • sottobosco Re: Chce mi się... 17.08.07, 23:49
      wiem, było już na tym forum 1000 razy, ale napiszę po raz 1001
      że tak naprawdę to chciałabym usiąść z kimś po dwóch stronach kanapy, stopy
      okręcić jednym kocem i pośmiać się z tego co było, zaplanować dzień jutrzejszy i
      niedzielę, pomilczeć, posłuchać, nic nie mówić
      potrzebuję przezskórnego kontaktu z drugim człowiekiem
      ech, chyba się starzeję smile)
      • sorrento_8 Re: Chce mi się... 18.08.07, 00:00
        ja też się starzeję wink
        namacalnego kontaktu nam trzeba smile
        • sottobosco Re: Chce mi się... 18.08.07, 00:03
          myślisz że ubędzie nam lat?
          takie ręce które leczą? big_grin
          • miszpat Re: Chce mi się... 18.08.07, 17:12
            Jasne ze ubywa lat. Czasem do tego stopnia ze niemal dziecinniejemy.
            Tak czy inaczej dobrze robi na serce i umysl, no i czsem dodaje
            skrzydel i ....
            • felerynka Re: Chce mi się... 18.08.07, 17:26
              w demencji starczej zdziecinniałość to naturalny objaw.
              ale ja wierze że w każdym z nas tkwi dziecka kawałek duszy, czasem budzi się do
              życia i..
              • miszpat Re: Chce mi się... 18.08.07, 17:31
                W nadmiernej demonstracji staran tez dochodzi czasem do zjawiska
                cofania sie w czasie, w duszach zas dzieci dostrzec mozna okruchy
                umyslu medrcow.
                Patetycznie, za oknem leje deszczem to jego wina...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka