01.11.04, 09:59
sprzedac je teraz czy moze poczekac??
jak poczekac to jak dlugo??
Obserwuj wątek
    • franzmaurer Re: Mam 1000E 02.11.04, 21:57
      Zamien na złoto. Serio.
    • pawel.flak_tms Re: Mam 1000E 04.11.04, 10:54
      Kurs EUR/PLN jest obecnie stosunkowo nisko - na rynku w okolicach 4,2950-4,30.
      Złotówka jest od jakiegoś czasu mocna mi.in.w związku z oczekiwaniami na
      przewalutowania środków pod PKO BP. Wydaje nam się jednak, że nastąpi korekta
      wzrostowa. Naszym zdaniem wzrosty kontynuować będzie również kurs EUR/USD, a to
      przemawia za umocnieniem euro w stosunku do złotego. Dlatego ze sprzedażą bym
      poczekał.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka