mn81 01.11.04, 09:59 sprzedac je teraz czy moze poczekac?? jak poczekac to jak dlugo?? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
pawel.flak_tms Re: Mam 1000E 04.11.04, 10:54 Kurs EUR/PLN jest obecnie stosunkowo nisko - na rynku w okolicach 4,2950-4,30. Złotówka jest od jakiegoś czasu mocna mi.in.w związku z oczekiwaniami na przewalutowania środków pod PKO BP. Wydaje nam się jednak, że nastąpi korekta wzrostowa. Naszym zdaniem wzrosty kontynuować będzie również kurs EUR/USD, a to przemawia za umocnieniem euro w stosunku do złotego. Dlatego ze sprzedażą bym poczekał. Odpowiedz Link Zgłoś