genialnazwyboru 26.03.05, 07:35 W końcu jacyś porządni eksperci się trafili,a nie jakieś wróżki z TMS-u :) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
adrenalin Re: Chciałam pochwalić expertów :) 26.03.05, 10:21 Tak trzeba ich pochwalic , zapominasz tylko ze nie chca powiedziec kto jest audytorem firmy dla ktorej pracuja i sama firma tez nie chce oficjalnie sie na ten temat wypowiadac. Odpowiedz Link Zgłoś
genialnazwyboru Re: Chciałam pochwalić expertów :) 26.03.05, 10:54 To jest forum WALUTY i ja ich chwalę za działalność na tym właśnie forum, a pytanie o audytora nie jest związane z tematyką forum. Odpowiedz Link Zgłoś
adrenalin Re: Chciałam pochwalić expertów :) 26.03.05, 21:51 Sluchaj no genialnazwyboru. Forum dotyczy walut tak i WGI zajmuje sie dzialalnoscia na rynku walutowym. Experci udzielaja porad zwiazanych z walutami z tym ze ja tylko przypominam ze sa to experci ktorzy nie podpisuja sie imieniem i nazwiskiem oraz ze pracuja w firmie ktora wstydzi sie swojego audytora. Jest to istotne z punktu ich wiarygodnosci natomiast same porady mimo ze moze sa mertoryczne to firma ktora tak postepuje jest malo powazna i jej prestiz jest cienki. Odpowiedz Link Zgłoś