Dodaj do ulubionych

Chciałam pochwalić expertów :)

26.03.05, 07:35
W końcu jacyś porządni eksperci się trafili,a nie jakieś wróżki z TMS-u :)
Obserwuj wątek
    • adrenalin Re: Chciałam pochwalić expertów :) 26.03.05, 10:21
      Tak trzeba ich pochwalic , zapominasz tylko ze nie chca powiedziec kto jest
      audytorem firmy dla ktorej pracuja i sama firma tez nie chce oficjalnie sie na
      ten temat wypowiadac.
      • genialnazwyboru Re: Chciałam pochwalić expertów :) 26.03.05, 10:54
        To jest forum WALUTY i ja ich chwalę za działalność na tym właśnie forum,
        a pytanie o audytora nie jest związane z tematyką forum.
        • adrenalin Re: Chciałam pochwalić expertów :) 26.03.05, 21:51
          Sluchaj no genialnazwyboru. Forum dotyczy walut tak i WGI zajmuje sie
          dzialalnoscia na rynku walutowym. Experci udzielaja porad zwiazanych z walutami
          z tym ze ja tylko przypominam ze sa to experci ktorzy nie podpisuja sie
          imieniem i nazwiskiem oraz ze pracuja w firmie ktora wstydzi sie swojego
          audytora.
          Jest to istotne z punktu ich wiarygodnosci natomiast same porady mimo ze moze
          sa mertoryczne to firma ktora tak postepuje jest malo powazna i jej prestiz
          jest cienki.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka