29.11.06, 12:17
Co myślicie o tym banku - MultiBankU, czy jest on w miare tani?
Obserwuj wątek
        • tomaszko33 Re: Multibank 29.11.06, 21:19
          Mój kuzyn brał kredyt w Multibanku. Po prostu tragedia !!!! Co chwile chcieli
          jakieś dodatkowe dokumenty ( niby miał już podpisywać umowę kredytową ale coś
          wymyslili )
          Ociągali się z przekazaniem pieniędzy na konto sprzedającego mieszkjanie na
          rynku wtórnym. Kosultatka bez elementarnej wiedzy i kultury
          • tuptal Re: Multibank 07.12.06, 22:49
            Te ciągłe uzupełnienia dokumentów - to kwestia raczej nie banku, tylko dupiatego
            doradcy.
            A ociąganie się z płatnością - umowa mówi wyraźnie, że bank ma 3 dni robocze od
            daty wskazanej przez klienta na przelanie kwoty kredytu (nie wiem jak teraz to
            wygląda, ale na wiosne BSK rezerwował sobie 14 dni i klienci jakoś to
            akceptowali). I taka informacja jest przekazywana kleintowi, zresztą przecież
            umowa jest podpisywana PRZED aktem notarialnym. Więc jeśli ktos później wpisuje
            jakieś mało realne terminy w akcie, bo sprzedający naciska, to niestety - sam
            jest sobie winny.
    • netter Re: Multibank 17.12.06, 21:17
      ja wole inny bank na zaczynajacy sie od litery M czyli Millennium ;)

pozdrawiam
      --
      Kredyt Mieszkaniowy Bank Millennium
      Kredyt Mieszkaniowy GE Money Bank
      Kredyt Mieszkaniowy Deutsche Bank
      Kredyt Mieszkaniowy Bank BPH
    • alex3111 Re: Multibank 26.12.06, 20:03
      No więc tak: Kredyt w MultiBanku można brać w złotówkach i frankach
      szwajcarskich (osoby zarabiające w polskich złotych). Jeśli chodzi o kredyt w
      PLN: to kredyt w multibanku jest tańszy(srednio) od kredytu w
      dombanku,mbanku,mullenium,bz wbk, ge money, bph, santander.. Nie jest wiec to
      najkorzystniejszy wybor..
      Inaczej sie ma sytuacja w przypadku frankow. Kredyt w multibanku jest zazwyczaj
      bardziej korzystny w stosunku do bankow: Santander czy mBank

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka